IPhone vagy Xiaomi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, xiaomim van, de szeretnék iphonera váltani, szerintetek megérné megvenni?

2022. ápr. 5. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan semmit nem írtál le.

Milyen Xiaomid van? Milyen iPhonet szeretnél venni? Mire használnád a telefont?

2022. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Bármit megéri Iphone-ra leváltani. Nem azért, mert menő rajta az alma, 38 éves vagyok, marhára nem érdekel mások véleménye. 😄 De akkora minőségi különbség van minden máshoz képest, hogy el se tudom mondani.
2022. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
38 évesen több eszed lehetne..
2022. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
64%

Mik az igenyeid, mire hasznalnad? Mennyi penzt szansz ra?

Erre igy altalanossagban valaszolni...

En nagy Xiaomi-rajongo vagyok (nem csak telefonban, az egyeb termekeiket is nagyon szeretem), most is Poco F2 Prom van (ez is Xiaomi termek). iPhone-on gondolkodtam mar parszor (foleg hogy amugy MacBook es iPad van itthon, tehat passzolna az infrastrukturaba), de nekem kell az AMOLED kijelzo es az AOD, majd ha lesz ilyen iPhone-ban, akkor elgondolkodom a valtason :)

2022. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
iPhone. Kategóriákkal jobb felhasználói élmény, össze se lehet hasonlítani. Aki nem ezt mondja, annak soha nem volt.
2022. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Nekem Xiaomi 11 lite ne-m van. Tökéletesen megérte nekem ez a telefon. Szeretem, gyors és vigyázni kell rá :) utóbbira nagy hangsúlyt fektetek. Egy ideig nem óhajtanék váltani erről
2022. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Én ahány xiaomi terméket vettem, mindig csalódtam bennük. Ami azért dühítő, mert árban elég jók (telefonok már nem azért...), anyagminőség szintén szuper, csak a szoftver kuka.


Bluetooth füles, telefon, mindegyikkel csak a baj volt.


iphone 11-em van, 3 éves telefon, tökéletesn működik, jön rá minden frissítés, most kezdi csak el az apple lassan leépíteni az újdonságokat a frissítésekből.

2022. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 2020-as iPhone SE telefonom van, ami ugye egy alacsonyabb kategóriás iPhone.


Annó 150.000 forintért vettem.


Előtte volt 160.000 forintos Samsung telefonom, és az iPhone az úgy 2* jobb mindenben.

2022. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

Mindkét típus haladó felhasználót igényel:

- a Xiaomi-t unlockolni kell és tenni rá rendes oprendszert, hogy használni tudd, legalább 1-2 óra meló

- az IPhone-t pedig olyan bravúrosan kell tudni eldobni messzire, hogy senkit se találj fejbe

2022. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
A Xiaomi szoftvere tényleg elég gagyi.
2022. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!