Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott telefonszámot...

Letiltott telefonszámot feltudják oldani csak ugy ha betelefonalok?

Figyelt kérdés
Tegnap elhagytam a telefonom és mára megtalálták,holnap kerül majd vissza hozzám. Viszont mivel úgy gondoltam, hogy ellopták felhívtam a 1414-et és letiltattam a számot. Ha holnap felhívom őket ugyanúgy feltudják oldani vagy ezért már be kell menni a Telekomba és lehet új kártyát is kapnék?
2022. ápr. 9. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Új sim.

Ezért nem kell letiltani. Meg amúgy is, mi értelme van?

2022. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha azonosítom magam akkor se lehet csak szimplán feloldani?
2022. ápr. 9. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

"Meg amúgy is, mi értelme van?"


Mondjuk csak annyi, hogy telefonszámos vásárlással pár tízezret simán hozzácsaphatnak a havi előfizetési számládhoz. Vagy valami emeltdíjas hívással ugyanezt eljátsszák.

2022. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mondjuk csak annyi, hogy telefonszámos vásárlással pár tízezret simán hozzácsaphatnak a havi előfizetési számládhoz. Vagy valami emeltdíjas hívással ugyanezt eljátsszák."

Ne értsd félre a kérdező helyett. A sim helyett a kimenő hívások tilthatóak, a sim tiltással ellentétben viszont visszakapcsolhatóak.

Cserébe viszont fel lehet hívni, ha éppen nem rossz kezekbe került a készülék.

Egyszer én is elhagytam. Letiltattam a kimenő hívásokat. Én viszont hívogattam a saját számom, de semmi. Másnap délelőtt viszont sikerült, felvették. Egy üzletben hagytam, de miután bezártak, hiába csörgettem. Mindenesetre visszakaptam.

Visszatérve a kérdezőre, ezt már bukta. Mivel ő kérte a tiltást, ő fizeti a sim cserét.

2022. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül kb. egy új sim? Akkor így mindenféleképpen új telefomszámom lesz? Egy ismerősöm azt mondta, hogy neki feltudták oldani. Holnap megyek a Telekomba,csak hogy hogy készüljek.
2022. ápr. 10. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:
4500 Ft a SIM kártya csere, és nem lesz új telefonszámod. Megmarad a régi.
2022. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még annyi kérdésem lenne, hogy ezt egyedül is eltudom intézni? Mert anyukám nevén van az összes szolgáltatásunk, ő fizet stb..
2022. ápr. 10. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:

" ezt egyedül is eltudom intézni? Mert anyukám nevén van az összes szolgáltatásunk, ő fizet stb.."

Akinek a nevén van, vagy akinek van meghatalmazása, azzal állnak szóba.

2022. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!