Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiknek érdemes a 20-as és...

Kiknek érdemes a 20-as és kiknek a 30-as telefont használniuk?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem azért 30, mert ahol dolgozom, sem a voda sem a yettel nem tud térerőt varázsolni, így kizárásos alapon ez maradt.

De ha a gyakran hívott partnerek túlnyomó többsége azonos szolgáltatónál van, az is lehet szempont. Vagy az előfizetés konstrukciója.

Ha mondjuk te nem telefonálgatsz, de a családod hív téged, és beilleszthet családi csomagba vagy hasonlók. Esetleg bármi, vagy akármi.

2022. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Aki átnézte mindkét szolgáltató ajánlatát, térerő van ahol szükséges és megrtalálta a számára kedvezőbb szolgáltatót, annak az éri meg.
2022. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, kicsit magasra tetted a mércét, de igazad van :)
2022. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, "magasra tettem"? :) nehéz általánosságban írni, mivel egyéni igények lehetnek, valamint "család melyiknél van", "ennek következtében kivel tudok olcsón beszélni" stb. :)
2022. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan dijcsomagot választasz amivel percdíj nélkül beszélhetsz minden hálózatba, akkor mindegy, hogy melyik szolgáltatónál vagy.
2022. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 30 as éveseknek
2022. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5# kivéve ha a havidíj többe kerül mint akiket felhív.
2022. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Persze ez felhasználásfüggő, de ha valakinek korlátlan, az ki is használja, mert nincs az az idegeskedés, hogy tegyük le, mert sok lesz a számla

Telekomnál vagyok, és egyenlőre teljesen jó az a dijcsomag amivel percdíj nélkül beszélhetek a többi 30-assal. Akivel sokat beszélek az szintén 30-as. De ha nem az lenne, akkor már váltottam is volna, Mobil M-ről Mobil L-re, mert 110 percnyi beszélgetéssel drágább, amit egy délután alatt elbeszélünk a úgy van.

2022. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!