Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Apple Watch-ot érdemes...

Melyik Apple Watch-ot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Iphone XR mobiltelefonomhoz szeretnék venni egy okosórát, viszont nem tudom melyik széria éri meg a legjobban.

2022. ápr. 9. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy a legjobban megéri?
2022. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apple Watch SE ! Én ezt vettem a 11promhoz mert a legújabb széria és ár érték arányban teljesen jó!
2022. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Egyiket sem - már ha az ember tisztában van a "megéri" kifejezés jelentésével.
2022. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Mire szeretnéd használni? Ha ezt kitaláltad, akkor vesd össze, hogy melyik telefon mit tud a te igényeidből kiszolgálni, ehhez mérten vedd figyelembe az árat is, aztán lehet vásárolni.


Egyébként sosem értettem az ilyen okosórás kérdéseket. Ez tényleg az a termék, aminek elképesztően kevés hasznos funkciója van, azokat meg szinte kivétel nélkül tudja egy 10 ezer forintos okoskarkötő is.

2022. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem egy 7. generációs 45mm-es van a legujabb

de gps-es modell nem cellural vagy hogy hívják

pár hete használom

üzemidőröl annyit hogy alvást nem mérek vele mert tudom hogy nem vagyok jó alvó így este lekapcsolom

munkába nem hordom mert asztalos műhelybe vagyok és nem lenne jó móka megint kivan kapcsolva

így 3 db fél órás edzést lenyomva max 5 napig nekem kihuzza

de ha te állandóan hordod akkor max 2 napod lesz mert elötte megkérdeztem az eladót akinek ugyanilyenne van ,SE barátnőjének és az 1 napot bír ki nála

hasznosságba legyen annyi hogy ha te csak értesítésekre akarsz válaszolni és ezzel kimaxoltad akkor teljesen felesleges

böngésző nincs benne csak ha link alapján átírányitod oda de ekkora kijelzőn nem érdemes

de ha a sport részét is kiakarod használni amire alapjáraton épülnek véleményem szerint

na akkor már ellehet rajta gondolkodni

más gyártójét iphone mellé venni feleslges mert korlátozva leszel

1 szónak is száz a vége

én nem bántam meg mert engem ez motivált hogy elkezdjek edzeni és nyomon követni hogy állok

korlátozottság miatt nem akart lecserélni a szeretett ioes rendszert egy más gyártó termékéért

ha mégis megveszi valaki aki most olvassa a kérdést és csodálkozik hogy miért nincs billentyűzet az órán, állítsatok be telefonon angol billentyűzetet és orvosolva van

magyart nem ismeri még az óra

2022. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!