Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy szabadult fel hirtelen...

Hogy szabadult fel hirtelen hatalmas tárhely a telefonomon?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi Note 9S telefonom van, 64GB tárhellyel, amiből 48GB a kihasználható (gondolom az OP Rendszer miatt). Szoktam nézni a Google Play Áruházban, hogy mennyi a felhasznált és kihasználható tárhely. Általában 45-46 GB körül volt a felhasznált, spóroltam is vele, hogy ne fogyjon el. Egyik napról a másikra viszont lement 29-re a felhasznált, vagyis 16GB program mintha csak úgy törlődött volna. Félre ne értsetek, örülök neki, csak nem értem, hogy lehet. Ötlet? Kell vele foglalkozni? Egyénként ezen kívül semmi nem változott.

2022. ápr. 12. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kuka tartalma 30 nap múlva automatikusan törlődik. Ha egy hónapja töröltél nagyobb adagot, az most ment le valójában, 30 napig ugyanúgy foglalja a tárhelyet.
2022. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha a külön programra gondolsz, ami el kezd körbe pörögni majd kiírja hogy X GB felszabadítva, azt naponta csinálom. Ha a képek törlésére gondolsz, azt szoktam, de mindig azt írja hogy nincs törölt kép, még akkor is, ha épp akkor töröltem sokat.
2022. ápr. 12. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!