Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone 11 Pro Max 512gb...

Az IPhone 11 Pro Max 512gb megéri árukeresőn megvenni 340 ezer forintért újonnan?

Figyelt kérdés

Most jelenleg csak a sima Pro 512gb verzióból ami 313 ezer forint. De a Pro Max is általában mostmár ilyen 340 körül megy. Szerintem 1-2 nap és lefog menni megint az ára a nagy modellnek is! Na, hogy miért is kell nekem ennyi háttértár. Azért mert sok játékot, képet, videót szoktam tárolni a telomon és a jelenlegi 128gb-s telefonomról már csomó mindent lekellet törölni. Galaxy Note 8. Illetve 3D grafikai dolgokat is készítek. Na meg alapból nekem tetszik az IPhone 11 Pro. A Pro Max viszont főleg a mérete miatt. Szerintem az a design jobban nézet ki mint az új iPhone 12 és 13, IPhone SE designek. Kényelmesebb is fogni és én nem szeretem tokba tartani a telefonomat. Csak egy jó üveg fóliát erős üveg fóliát szeretek rá tenni. És az általában meg védi a telefonomat. Illetve elvileg a régi A13-as proci rá. Vagyis inkább szerintem maga az ios rendszerre Jobban van optimalizálva a legtöbb játék. Mint androidra. Pedig elvileg az android csúcs processzorai. Mint pl az exynos 2200, SD 8 gen 1. És a többi Android, CPU gyártó új csúcs procijai is gyorsabbak picivel még az A14-től is. Mármint alap felhasználásban. De a játékok nagy része jobban fut ios-en. Még akkor is ha csak egy 3 éves IPhone-rol van szó. És egyébként régen IPhone 6 Plussom volt és az is nagyon tetszett.


Amit nem értek. Miért mondja azt mindenki, hogy IPhone 11 Prot és persze Maxot sem lehet venni újonnan amikor árukeresőn árulják. Bár igaz szürke importos telefonok inkább. Bár úgy emlékszem nem rég talán az alzánál láttam 512gb IPhone 11 pro Maxot. 360 ezer forintért?!



2022. ápr. 18. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Árukeresőn nem árulnak semmit. Ott csak összegyűjtik azokat a helyeket ahol lehet/lehetett az adott terméket kapni.
2022. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ugy fogalmazom, hogy van olyan bolt ahhol meg meg lehet venni azt a telefont, hogyha arukereson is fennt van..
2022. ápr. 18. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:
A konzolvilág árulja csak.. Ha neked nem gond a 60Hz akkor még mindig jó vétel!
2022. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a konzolvilág. Más boltok is csak ők nem 650 hanem 300 valahány ezrekért. Egyébként miért lenne baj. Amikor még a sima IPhone 13 is csak 60Hz.
2022. ápr. 18. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Te tudod azért írtam, mert játszol is rajta ha neked megfelel a 60Hz akkor oké. De-de olcsóbban kijönnél ha előfizetnél icloud-ra.
2022. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Akárhogy is nézem, senki sem árulja 340 ezerért. Alzánál 500-ért van kint, a Konzolvilágnál meg 617-ért.


"Amit nem értek. Miért mondja azt mindenki, hogy IPhone 11 Prot és persze Maxot sem lehet venni újonnan amikor árukeresőn árulják. "


Ezek már mind beragadt készletek, amiket eddig nem tudtak eladni. Magát a telefont már nem gyártják.

2022. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, megéri
2022. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, megéri!
2022. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy éri meg...


Minek 512 GB?

Ott az iCloud, én nem vennék egy 2020-as telefont..


13 Pro inkább

2022. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!