Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy xiaomi redmi 9-em....

Van egy xiaomi redmi 9-em. Két kártyás a készűlék, kezeli is a két kártyát,de ha az egyiken beszélek,akkor a másik kártyát kikapcsolja,olyan mintha nem is lenne a készülékben. Ez normális? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem tudnak addíg hívni a másikon,amíg az egyik kártyán beszélek.Voltam vele a telenornál, próbálták beállítani a készüléket is és a kártyán is aktiváltak mindent,de nem jutottak előrébb. Azt mondták érdemes lenne szervízbe küldeni. A családomban több ilyen készülék is van,mindegyik ugyanezt produkálja, azért nem küldtem el végűl is szervízbe. Vagy széria hiba lehet?

2022. ápr. 19. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Holt normális.Minden 2 Sim kártyás készülék így működik.
2022. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Troll(ibusz) A barátomnak valamilyen samsung baromi drága telefonja van,ő azt mondja, hogy ha az egyik kártyán beszél és a másik kártyán ha hívják,akkor jelez a készülék. De akkor ezek a Xiaomik ilyenek? Törödjek bele. Csak a baj az,hogy így számomra értelmetlen a DS,sokat beszélek és a másik számomon is bármikor hívhatnak. Köszönöm azért,hogy ilyen gyorsan válaszoltál
2022. ápr. 19. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dual aktív és Dual Standby készülék típusok vannak. Neked Dual Standby van.
2022. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahhh, értem, na ez az,amit ugye nem nagyon vernek nagy dobra,mikor rábeszélik az embert,hogy ez élete választása
2022. ápr. 19. 10:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as, így hogy tudtam mit kell keresni, így már utána is tudtam olvasni itt. [link]
2022. ápr. 19. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper 👍
2022. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!