Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom atkiválni az...

Miért nem tudom atkiválni az újonnan vásárolt telekom domino quick sim kártyámat?

Figyelt kérdés
Az online regisztrációs felületen pontosan ugyanúgy adom meg az adataimat ahogyan az okmányirataimon szerepelnek, az oldal mégis hibát jelez. Ez miért van? Esetleg létezik valami hibabejelentésre szolgáló telefonszám a telekomnál?
2022. ápr. 19. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És pontosan milyen hibát jelez?
2022. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A megadott személyes adatok nem egyeznek a központi nyilvántartás adataival

Ellenőrizd, hogy:

a kiválasztott okmányon szereplővel megegyezően adtad-e meg az adataidat,

érvényes-e még az az okmány, amit azonosításra használtál.

2022. ápr. 19. 14:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt írja ki, akár telefonon, akár számítógépen próbálom. Az okmányaim még bőven több mint egy év múlva járnak le, tehát érvényesek. Az adataimat meg csak helyesen adtam meg, mivel olvasni tudok. Tehát nem értem, hogy mégis mi a hiba
2022. ápr. 19. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nemrég újítottad meg a személyidet?


Van más érvényes azonosító okmányod? (Pl útlevél) - Azzal is próbáltad?



Ha sehogy sem megy, akkor a személyes ügyfélszolgálaton tudnak segíteni.

2022. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Más azonosító okmányom nincs, szóval ebből személyes ügyfélszolgálat lesz.
2022. ápr. 19. 14:38
 6/12 A kérdező kommentje:
A lakcímkártyámat tavaly szeptemberben cseréltem, de ez nyílván nem lehet a hiba forrása.
2022. ápr. 19. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lakcímnél csak az állandót fogadja el, ha van tartózkodásid, akkor is az állandót add meg.


Esetleg:


[link]

2022. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az állandó lakcímemet adtam meg. Mindegy, majd bemegyek személyesen, mert ez neten sehogy sem fok működni. Mindenesetre eléggé felháborító és kiábrándító, hogy egy akkora vállalat mint a telekom nem képes egy hatékonyan működő online regisztrációs felületet fenntartani. Kösz a segítséget, ment a zöld pacsi.
2022. ápr. 19. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lehet nálad a probléma.

Nekem sosem volt még gondom.

2022. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az is számít, hogy ha például Kossuth utca 112. B van a kártyán, te nem írhatsz Kossuth utca 112/B-t mert nem fogadja el. Így, betű szerint egyeznek a beírt adataid az igazolvánnyal? Nekem a Szerencsejáték Zrt reklamált ilyen különbség miatt. Szóval ez nem a Telekom hibája, nem egyezik a központi adatbázissal és kész.
2022. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!