Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik az iphone ellen vannak...

Akik az iphone ellen vannak azok miért?

Figyelt kérdés
Oké, hogy drága, de sok flagship android is hasonló áron van. Oké, hogy viszonylag gyenge az aksi. Oké, hogy zárt a rendszer, de egy átlag felhasználó nem biztos, hogy mókolni akarja a telót. Akkor miért ez a nagy ellenségeskedés az iphoneosokkal szemben?
2022. ápr. 19. 22:45
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%

Sokan úgy en bloc az apple termékekkel nincsenek kibékülve. Az tény, hogy sok esetben túlárazott eszközökről van szó. Igazából az apple az évek alatt megfelelő marketinggel kiépített egy amolyan "presztízst" a termékei köré. Használj apple cuccot ----> és különleges "felsőbbrendű ember leszel" és kilógsz majd a tömegből.

Azt se felejtsük el, hogy úgy nagy általánosságban nem kelet-Európa a célközönség, ahol sokan 1-2 havi fizetésüket is képesek elkölteni egy iphone-ra.

Aztán meg parizert esznek zsömlével 1 hónapig, de a lényeg hogy ők különlegessé váltak mert iphone-al fészbúkoznak.


Mondom ezt úgy, hogy egyébként én is egy céges 13 pro-t használok, és tudom hogy mik az előnyei és miért nem adnék én soha 400 ezer forintot ezért (és semmilyen) telefonért.

2022. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
83%
Az elveikkel nincsenek kibékülve az emberek és sajnos nem lehet hibáztatni őket, mert teljesen igazuk is van. És nem csak a zárt rendszerről van szó, hanem arról, hogy próbálnak minden külső manipulálást ellehetetetlíteni, sok esetben a józan ész határain is túlmenve. Mindezt persze úgy, hogy az erre szánt költségeket a vásárlókkal fizettetik meg és sokkal fontosabb dolgok elől veszik el a mérnöki órákat. Ha kiderül valami súlyos tervezési hiba, akkor természetesen a felhasználó hibás és nincs rá garancia, ő nem használja jól... Gondoljunk csak az antenna hibára, amikor kerek perec kijelentették, hogy rosszul fogják a telefont, ezért nincs térerő. Aztán csöndben elsumákolva mégis megoldották egy szoftverfrissítéssel a hibát. Őszintén, más premium márkától hol kapsz ilyen bánásmódot? Sehol.
2022. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
69%

Pont elég indok, hogy drága:D Nekem van pillanatnyilag iPhone telefonom, 5G hotspotnak használom amíg meg nem jön a rendes router, próbálgattam is, hogy milyen, nem éri meg azt a halál tudja hány százezret amennyért megveszik az emberek.


A zárd rendszerről nem is beszélve.

2022. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 Veteránmacska ***** válasza:
84%

Én majdnem megrendeltem az Iphone 12 minit (128 GB) KP,de vissza vontam a rendelést, mert szerencsére rájöttem ha kiadok érte 230 ezret, még töltöm fej nincs hozzá, se jack átalakító se tok, se fólia! És még az akkumlátora is egy napos visszafogott használattal Újonan! mi lessz 2 év múlva? félnapot bír visszafogott használattal? a másik töltés közben nem lehet zenét halgatni fülessel, pár év múlva meg egésznap a töltőre kell dugni, az amúgyse a legjobb akku kapacitás miatt! ez nekem tú sok kompromisszum 230 ezerért!


helyette százezer alatt lehet kapni Xiaomi Mi 11 lite-ot 5G-t ami frissitíséken kívül mindenben jobb! max 2 évig frissítik, és nagyobb méretű! na és? de addig se szopok vele mint az Iphone 12 minivel 5 évig! max lecserélem újabb androidra.

2022. ápr. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 Veteránmacska ***** válasza:
84%

4/4 vagyok


ami még lemaradt azaz, hogy nem xarozom le a iPhonet, mert hajszálon múlott, hogy megrendeljem, de tudom hogy később megbántam volna, főleg úgy, hogy tudom hogy kezelhetőségbe és frissítésekbe páratlan és nem tucat renszert futtat. de! az akku kapacitáson, és azt hogy mindent megkell appot venni előbb útobb hogy kitudd használni, ez nem tudom túl tenni magam. férle értés ne essék merrt mert amúgy álmaim telefonja lett volna a mérete és szotvere miatt.


maradok az adroidnál

2022. ápr. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
71%

#5


Milyen appokra gondolsz pontosan?

2022. ápr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 Veteránmacska ***** válasza:
31%
elnézést fájlokra gondoltam! például meg kell venni a zenét, filmet, meg bármit. de ha rosszul tudom, felvilágosíthatsz. de engem inkább az akuja aggaszt. többi hátrányt még csak csak elnéztem volna valahogy, de az akkujával nem tudok szemet hunyni.
2022. ápr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
77%

Felsoroltad: drága, zárt és gyenge akku. Pont elég.

Másik ok az iPhone fanboyok, akik azt hiszik, hogy az iPhone a mindenható.

Félre ne érts, az iPhone jó minőség, csak marhára nem ér annyit, amennyiért adják!

2022. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%

"helyette százezer alatt lehet kapni Xiaomi Mi 11 lite-ot 5G-t ami frissitíséken kívül mindenben jobb!"

Ez azért elég nagy hülyeség. A 12 Mininek alaphangon 2x erősebb a hardvere, alumínium a kerete és vízálló a kialakítása, sokkal jobbak a hangszórói, jobb a kamerák minősége is. Az üzemidőbe pedig azért nem igazságos belekötni, mert egy 5,4 colos telefonról beszélünk szemben a 6,5 colos, általad említett Xiaomival. Persze hogy kisebb házba kisebb akksi fér bele...

2022. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
40%

A vízállóság, a hangszóró és a kamera nem mindenkit érdekel.

Én pl. nem viszem a telefont víz közelébe, egy pár csepp esőt meg a Xiaomi is kibír. A kamera totál nem érdekel, mert ha fotózni akarok, akkor viszem a fényképezőgépem, ha meg csak épp lekattintanék valamit, arra a legolcsóbb telefon kamerája is elég.

2022. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!