Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone mellett és ellen érvek?

Iphone mellett és ellen érvek?

Figyelt kérdés

Akinek volt vagy van bármilyen Iphonja, elsősorban az ő véleményére lennék kíváncsi.

Mindig is androidos voltam, de most kíváncsiságból kipróbálnék egy ilyet, de nem akarok feleslegesen pénzt kidobni.


Légyszi ne csak azt írjátok, hogy jó vagy rossz, hanem valami konkrétumot!

Pl. rettentő gyors, hamar lemerül az akksi, nagyon jó a hangja, stb.


2019. máj. 29. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Túlárazott, gyenge aksi, árérték arányban gyenge hardver, silány minőségű töltőkábel. Cserébe ha elő csapod az almát, elhiszik hogy te vagy a falu bikája.
2019. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor maradok az androidnál.
2019. máj. 29. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem véletlen kerül ennyibe. Lehet hogy hardvere nem a legjobb de a szoftvere jobb mint bármely más telefonnak!
2019. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Az IPhone-t jellemzően azok fikázzák, akiknek sosem volt. Nézd, próbáld ki, ha nem válik be, még mindig el tudod adni egy 15-20% körüli bukóval, ami az androidos készülékekről nem mondható el.
2019. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy kipróbálom, esetleg használtat, hogy ne legyen nagy pénzkidobás.

Fura, hogy ennyire ellentétesek a vélemények, a környezetemben is ezt tapasztaltam mindig, azért is írtam ki a kérdést.

Kb. mint kutya-macska esete.

2019. máj. 29. 22:09
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

...két napig volt a kezemben egy iPhone 6S 2017-ben....

Elég is volt.....

2019. máj. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: Használt, még garanciális X-et tudsz már venni 200e alatt (nekem is az van), amit kb ugyanannyiért el tudsz adni.

Én azt tapasztalom, hogy főként az android használók nézik le, vetik meg az Iphone-t használókat, pedig ezek csak telefonok...

Én tényként annyit tudok mondani, hogy én 8 éve váltottam Iphone-ra andoidosról azért, mert nagyon gyakran lefagyott. Az Iphonokkal 8 év alatt nem volt fagyás.

2019. máj. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

aki a pénzel jön annak nem hiszem h feltünt h ez csúcskategória ugy ahogy a p30 vagy az s10 ami ugyanúgy "túlárazott"

gyenge akksi? hmm érdekes ez igazándiból nem csak attól függ h mekkora mha hanem a processzor és az ilyen egyéb belsőségektől függ , nálam közepes fényerőn 4 óra folyamatos nyomkodással is 60% ot merült a sima hetes

hard core felhasználás mellet bármelyik 4000 mha s telefont letudod meríteni

iphonet esetében felesleges 12gb ramot belerakni mert a régiek 2 vel míg az ujak 4 el vigan elboldogulnak az ios miatt , sőt még ígyis stabilabbak a konkurenciánál amibe 2-3 szor annyi ram van mert az android megeszi a telefont.

Ellenérv hogy kapod a savat az olyanoktól akiknek nincs rá pénzük vagy nem értik a rendszer használást esetleg azért nem tetszik nekik mert túl zárt a rendszer és nem tudnak rá témát rakni amit 10/1 hez hogy valamelyik android fan alakítana a rendszeren

vegyél használtan egy jót és ha tetszik használd egészségggel ha nem akkor még mindig nagyon alacsony veszteséggel eladhatod

2019. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Hogy tudtam, hogy le leszek pontozva.....


Volt a kezemben ájfón, de NEM én vagyok az egyetlen, aki megbánta....


Na és nem azért, mert nincs rá keret (Jelenleg egy Mate 20 PRO-t nyúzok) hanem mert nekem egyáltalán nem vált be az a rendszer....


De igazából ez relatív, hogy kinek mi vált be, nekem az Android, másnak az iOS......


Jó lenne már végre felnőni és nem egymás ellen háborúzni, az almások ne szidják a robotosokat, és vice-verse és probléma megoldva.....


Nem szeretem az ájfónt, és leírtam, hogy nekem az a pár nap elég is volt belőle, de ez NEM jelenti azt, hogy az egy sz.... lenne.......


Köszönöm a figyelmet (Jöhet a lepontozás)

2019. máj. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10: "Nem szeretem az ájfónt,"


Látod már megint ezek a fránya érzelmek...

Egy telefont nem szeretni kell, hanem használni. Én csak annyit írtam az androidra, hogy gyakran lefagyott.

2019. máj. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!