Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnam eladni az iPhone...

Hogy tudnam eladni az iPhone 12 keszulekem, ha nincs meg a szamla?

Figyelt kérdés
Par napja kezdtem el hirdetni, de minden erdeklodo a szamlarol kerdez, hogy van-e. Masodik tulajdonos vagyok es egybol vasarlas utan kidobtam a papairt, amit az elso tul adott. Hogy tudnam bizonyitani, hogy fizetve van?
2022. ápr. 21. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El lehet számla nélkül is adni! Csak az eredeti számla nélkül nehezebb lesz eladni. Hogy miért? Azért mert túl sok, mobil telefon lopási ügy van. És senki sem akar egy mobil telefon lopási ügy miatt a rendőrsége, és a bíróságokra járni. Egy számlával meg tudod igazolni a telefon eredetét. És igy egy rendőrségi ügy esetén könnyebb tisztázni, hogy nem lopott a telefon, hanem vetted. Ezért kell meg őrizni a telefon készülék eredeti számláját és az eredeti jótállási / garancia papírját.
2022. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
találsz egy olyan vevőt akit ugyanúgy nem érdekli mint mikor te vetted.
2022. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2022. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Lopott vagy kamionról lenyúlt telo nem kell senkinek se tesó.
2022. ápr. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!