Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 kijelzőcserés?

Iphone SE 2020 kijelzőcserés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan emberek válaszát várom, akik kicsit is értenek hozzá.

Voltam bent iphone szervizben, de csak azért el akartak kérni 10ezret hogy megnézzék mi okozza.

Sajnos leejtettem és csikos lett a kijelzője és a telefon bal felénél a kijelző kb fél centin nem érzékel. Nincs repedve meg semmi.

Egyszer párom már cserélt benne kijezőt 1 éve. (igen, sajnos nem igen vigyáztam rá..) De most nemtudja hogy a kijelző e a baj vagy valami más. Feleslegesen meg nem aakrok alkatrészre kiadni már pénzt. Mert azóta inkább vettem helyette mást de megszeretném cisnálni ezt is.


Előre is köszönöm a válaszokat.

Negativ kommenteket nem kérek köszönöm!


2022. ápr. 22. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kijelző problémákat nem szokott más okozni kijelzőn kívűl főleg annak tudatában hogy leejtetted.


De ezt a 10 ezer forintot jobb helyeken levonják a javítás árából szóval ha kéred a cserét akkor végülis a vizsgálat ingyen lesz.


A kijelző üveg és érintőpanel egy alkatrész, nem lehet külön cserélni, ezen kívül van egy szalagkábel ami összeköti az alaplappal, így összesen 2 alkatrész lehet rossz DE!

Ha a szalagkábel lenne rossz akkor vagy tökéletesen megy vagy egyáltalán nem, így biztos hogy kijelző csere fogja a problémát megoldani, más nem lehet

2022. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"csikos lett [...] nem érzékel"

Kijelző is és az érintésérzékelő is cserés.

Esetleg a szalagkábel mozdulhatott ki az alaplapból, de ez nem valószínű.


"el akartak kérni 10ezret hogy megnézzék mi okozza."

Úgy hívják bevizsgálási díj. Mit gondoltál majd ingyen nézegetik? Az szerelőembernek kell fizetést adni, a világítás fűtés akkor is megy amikor a te telefonodat nézegetik, addig nem fogják kikapcsolni, a helyiségnek van bérleti díja és akkor a cég hasznáról még nem is beszéltünk.

Ennyi a rezsióradíj, nem is olyan sok. Te ingyen dolgotol a munkahelyeden?

2022. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pozitív
2022. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!