Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldön telefonvásárlás?

Külföldön telefonvásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az èrdekelne hogy ha mondjuk Nèmetországban bemegyek egy Euronics-ba, vagy hasonló ès megveszek egy telefont, lehetnek vele problèmák?

Tehát teszem fel, mondjuk magyar nyelv hiánya kezdőbeállításoknál, a legtöbb telefon(ha nem mind) így indít kapásból, de ez nem tudom mennyire kapcsolódik règióhoz, tehát magyar nyelv ugyanúgy rajta lehet egy ilyen üzletben megvásárolt telefonnál is?

Semmi előfizetès vagy ilyesmi, csupán fogom a dobozt oda viszem a pulthoz ès kifizetem szerű vásárlásra gondolok most, tehát csak a telefon...

Illetve azt sem pontosan èrtem hogy az így megvásárolt telefon esetèben mondjuk lehet e problèma a nyelv melett mèg mondjuk a magyar sim kártya használata?

Lehet hülyesègnek tűnnek ezek a kèrdèsek de telefont sem sűrűn vettem eddig, nem hogy külföldön :D



2022. ápr. 22. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi problémád nem lesz ha olyat veszel ami kártyafüggetlen mert ugyan úgy van rajta magyar nyelv is és a magyar SIM kártya is működik benne .
2022. ápr. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az össze eu piacra szánt készülékben van magyar nyelv, és támogatott minden idehaza használt frekvencia.


Akkor van baj, amikor az ember szürke importból vagy kész alatt vesz telefont, és kap mondjuk egy kínai piacos telót, aztán csodálkozik hogy nem megy fel 4gre sem, nemhogy 5gre.

2022. ápr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyes kínai márkáknál lehet gond a hálózati kapcsolódással, valamint valószínűleg elfelejteheted a gyártói garanciát is. Ha jól tudom, csak az Apple ad országhatárok nélküli garanciát a készülékeire.
2022. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet nagy baj, samsungot, vagy valami nagyobb komolyabb márkát gondoltam, semmi spèci kínai csingcsangcsung márkát, tehát így elvileg a leírtak alapján nem lehet problem, nagyon szèpen köszönöm a segítsèget. :)
2022. ápr. 23. 08:30
 5/5 anonim válasza:
A Svájcban vásárolt telefonokkal semmi probléma!
2022. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!