Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldjam fel az újraindít...

Hogyan oldjam fel az újraindítás után kért jelszavamat? (nem PIN) Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval, pár héttel ezelőtt volt egy incidens hogy beállítottam különböző jelszavat, ujjlenyomatot stb. Viszont a telefon lezárolása és feloldása után nem kérte a jelszót, utána próbálkoztam több dologgal is pl.: minta stb. és ezeket se kérte, magyarul egy felhúzással bent is voltam a telefonba. Viszont a mai nap újraindítottam a telefonomat, a PIN- kódomat be is írtam és el is fogadta, viszont ezek után kér egy jelszót amivel belépek a telefonba. Viszont ezt a jelszót nem tudom. Nem tudom hogy köze lehet-e ahhoz a dologhoz amit fentebb leírtam.

Esetleg ha valakinek van bármilyen ötlete, vagy megoldása erre a problémára, az ne tartsa magában.


2022. ápr. 25. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt a jelszót kéri, amivel a képernyőzárat oldod fel. Csak tudod, hogy mit állítottál be, nem?
2022. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A probléma megoldása egyszerű, csak az első válaszban írtakat kell követni.
2022. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A PIN köd az a SIM kártya kódja volt.

amit most kér az pedig a mobil gazdájának a kódja, mellyel a biometrikus beállításokhoz ENGED belépni.

biztos fel van írva valahova, mert a mai világban kell egy titkos napló, ahol a jelszavakat tároljuk.

2022. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!