Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eszerint az összeállítás...

Eszerint az összeállítás szerint szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Nagyon csábító a Moto-tól a 6000 miliamperes akksi és a 4k felbontás, csak azért félek tőle mert nem ismerem olyan a márkát.

Míg a Xiaomit igen, és megvannak vele a bajaim de annyira nem rossz.

Szerintetek?

(Egyébként a 11 lite-ot kellene összehasonlítani ezzel, de csak ezt találtam, persze lehet ên vagyok a vak)



2022. ápr. 28. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Linkeld már be a két telefont, köszi.
2022. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat azt hittem belinkeltem. My bad.

[link]

2022. ápr. 28. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz döntés. Főleg úgy, hogy nekem xiaomi-m van, a szívemhez nőtt, de tudom mik a hibái. Motorola egyébként nem rossz, az aksi meg a 4k mellett a kamera se rossz. Ezeken kívül nem sokban térnek el. Én lehet egy xiaomi után, kipróbálnám a motorolát.
2022. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen én is pont így vagyok vele, egyetlen egy dolog tántorít csak el a Mototól, és az is csak az, hogy nem ismerem.

De igazából így voltam a Xiaomival is.

2022. ápr. 28. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen én is így voltam a xiaomival. Legutolsó motorolám egy kihajthatós volt nagyon nagyon régen :D
2022. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!