Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 akkumulátor csere,...

IPhone 7 akkumulátor csere, de majdnem ugyanúgy merül, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja lett cserélve egy iPhone 7-ben akkumulátor, de majdnem ugyanúgy merül mint előtte, pedig 100%-ot mutat a beallitasokban.

Ez mitől lehet?



2022. ápr. 29. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Gagyi utángyártott akksit tettek bele
2022. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Használtat tettek bele.

Hány éves az iphone 7? Szerinted még gyártanak bármit hozzá?

Nem erről híres az apple

Mondjuk tavaly cseréltem iphone se be. Az ugyanolyan öreg.

2022. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Használtat?

Ez szomorú, hogy egy hivatalos szervizben használtat tesznek bele. :(

Persze, nem új a készülék, de mèg szoftveresen is támogatja az Apple, gondoltam, hogy akkor hardveresen is.

2022. ápr. 29. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Vidd vissza a szervízbe, hogy túl gyorsan merül, cseréljék ki. Ha akadékoskodnak, akkor kérd el a vásárlók könyvét.


Egyébként meg szerintem nem feltétlenül használt aksit tettek bele, még az sem biztos hogy utángyártott. Szimplán az a helyzet, hogy ami van még raktáron aksi, az simán lehet hogy évek óta ott áll. Az meg már nem igazán nevezhető valóban újnak, attól hogy bontatlan.

2022. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem is kellett volna még cserélni.
2022. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz, hogy visszaviszem.

Cserélni kellett, mert Szervízt irt màr ki rá a beallitasokban.

Most 100%-ot ír.


Kicsit jobban bírja most mint akkor bírta ez tény, de majdnem ugyanolyan.

Úgy velem, hogy egy új akkumulátorral 1 napot siman ki kellene bírnia, de így kb. Fél napot bír ki.

2022. ápr. 29. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem tudom, hova vitted a telefonod.

Ha istyleba vagy icentre-ba, akkor az eredetit rak bele. Apple által hitelesítettet. Minden más szerviz utángyártottat, ami nem eredeti.

Sőt van olyan, hogy elviszed a szervizbe és csak szétszedik a telefont, oda raknak egy készüléket az akksihoz és az 100%-ot fog kiírni csere nélkül. Persze a kapacitás nem lesz jobb.

Drágább az eredeti szervizben, viszont eredetit kapsz és jó munkát végeznek.

2022. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!