Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 12 éves vodafone hűséget...

12 éves vodafone hűséget felmondanátok mert nincs náluk több hete egy telefon ami nektek kellene?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja nem elérhető náluk sem az új iphone sem az új samsung.


4 éves telefonom cserélném le, eddig sosem volt gondom a vodafoneval de bármikor megyek be az ületbe, a webshopban sincs a telefon.

Előre láthatólag 10-12 hetet mondtak várakozási időnek vagy többet.


Sosem voltam még a telekomnál, így kicsit stresszelek, hogy most váltsak vagy ne?

A számom szeretném megtartani


2022. máj. 1. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szolgáltatásban nincs sok különbség.

Ha az árban/kínálatban/bármiben kedvezőbben jössz ki akkor megéri váltani.

2022. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Telekomra nem váltanék, sz*r az ügyfélszolgálat. Se ismeretek, se segítőkészség.
2022. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elvből nem vennék szolgáltatótól telefont, valami horribilis csomagért meg hűségért, hogy végén a sok díjjal együtt a teljes árat jócskán meghaladó összeget fizessek vissza.

Megveheted függetlenül is a telefont.

2022. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem veszek szolgáltatótól telefont. Ha Samsungot szeretnék (nekem mindig is az volt), akkor a Samsung márkaboltban veszem meg, illetve talán egyszer a Media Marktban vettem az egyiket.


Szolgáltatók nem az alapján választok, hogy milyen a telefonkínálatuk, hanem hogy milyen szolgáltatást nyújtanak...

2022. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, miért nem veszed meg a készüléket máshol?
2022. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindkettonel a szolgaltatas ugyan az. Annyi, hogy a telekomnal kedvezobb az ar 6ezer forinttal mint a vodafonnal
2022. máj. 1. 12:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert, ugy meg sosem vettem telefont
2022. máj. 1. 12:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam (reklámokból, hirdetményekből), hogy szolgáltatótól megvehetem a telefont hűséggel, nagy összegű havidíjas csomaggal, havonta fizethetek sokat olyan szolgáltatásokért, amelyeket nem én választottam, de a díjcsomag tartalmazza.

Amikor valami hirdetményt találok, mindig számolgatni szoktam: "aha, ezzel a havidíjal két év alatt összesen többet fizetek, mintha függetlenül venném a telefont".

2022. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. rendeld elő, hogy lássák szeretnéd megvásárolni.

2. mondd meg az ügyfélszolgálatosna hogy tájékoztasson a számhordozásról ha nem tud telefont adni. Segíteni fog.

Az appletől az ájfónt ha megrendelem, szerdán szállítják. Nem kell várakozni... nem tudom mit szórakoznak 2-3 hónapos szállítással. Az alatt gyalog idehozzák kínából...

2022. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom miert, ugy meg sosem vettem telefont"

Mert marha jól hangzik hogy "olcsóbban" kapod előfizetéssel.

2022. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!