Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Fizetési mód probléma?

Veteránmacska kérdése:

Iphone Fizetési mód probléma?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az Apple ID-re, sikerült is a regisztráció fizettem is egy appért. De viszont én már nem szeretném a fizetési módot igénybe venni tovább. Elis lehet távolítani a fizetési módot,és a bankártya adatait. Ha megteszem ezzel teljesen megszűnik a fizetési vásárlás,gmha netán véletletlenül rányomok egy fizetős appra?
2022. máj. 3. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha tönkreteszed a bankkártyádat, után tudod még használni?
2022. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval bankártya regisztrációnm nem hűséggel időre működik? És appom amiért fizettem megmarad ha törlöm az adataimat. Bocs ha hülyének tünök de még soha nem fizettem aplikációért iphoneon, csak most
2022. máj. 3. 20:48
 3/14 A kérdező kommentje:
???
2022. máj. 3. 20:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnéd eltávolítani? Nem sok értelme van eltávolítani.

De ha nincs tartozásod, aktív előfizetésed, akkor el tudod távolítani. És persze utána nem fogsz tudni letölteni fizetős appokat. nem tudsz igénybe venni fizetős előfizetéseket, szolgáltatásokat.

2022. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval bankártya regisztrációnm nem hűséggel időre működik?"

Nem dehogy.


Az app megmarad.

2022. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És amiért fizettem?
2022. máj. 3. 22:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra értettem hogy megmarad... :DD
2022. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. máj. 3. 23:10
 9/14 A kérdező kommentje:
- a normális Válaszokat
2022. máj. 3. 23:13
 10/14 Morzsi007 ***** válasza:
Ha eltávolítod a kártyaadatokat vagy törlöd a kártyát az apple id fiókodból, és ez esetben szeretnél letölteni egy fizetős appot, akkor egyből átirányít a fiókodhoz, hogy nincs megadva bankkártya és kéri, hogy adj hozzá egyet. Javaslom, ne töröld, mert később szükség lehet rá. Ha egy app előfizetést akarsz megszüntetni, amit pl minden hónapban fizetsz egy adott összeget, azt a beállításokon belül az előfizetéseknél tudod kezelni.
2022. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!