Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van? leírnád,...

Milyen telefonod van? leírnád, hogy mit szeretsz benne, és mit nem?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy Nokia 2220. Kb. 12 éves. Nincs mit szeretni vagy nem szeretni benne, ez egy telefon. Lehet vele telefonálni, sms-t írni, ha földhöz vágom, semmi baja. Nekem teljesen megfelel.
2022. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen Samsung butatelefon, a jóég tudja mióta megvan. Működik és ha elromlik nincs sírás-rívás veszek egy másikat gombokért. De nem romlik el.
2022. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy A52S 5G.

Amit szeretek:

Szép a kijelzője, gyors, nem akad, van benne AOD, bluetooth eléggé stabil.

Amit nem szeretek:

Kijelzője erős fényben alig látható, akksi hamar merül, ujjlenyomat olvasó kaki benne, néha nem zár le telefonálás közben a kijelzője.

2022. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Sonym van es nincs ra panaszom de annyit mondhatok a legjobb gepelesi elmenyt eddig a samsung teloim adtak. Szinte rontas nelkul precizen lehetett veluk gyorsan gepelni sajnos a sonynal allandoan vissza kell lepni betuelutes miatt.
2022. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Huawei Mate 40 Pro


Igazából mindent "szeretek" benne, nem tudok semmilyen hátrányt mondani.

Bár sokaknak hátrány lenne a GMS hiánya, számomra nem jelent gondot.


Ellenben rengeteg jó dolgot tud. Nem bántam meg, hogy ezt vettem.


-"Eyes On Display"

-Érintés nélküli "gesztusvezérlés" (ha nem "tiszta" a kezem, mert éppen valamit kotyvasztok, akkor is tovább tudom lapozni a receptet anélkül, hogy hozzá érnék a telefonhoz)

-Nekem tetszik a kamerája is (mármint az elkészült képek)

-66W töltés, bár nem a leggyorsabb, de sok ("nagy") gyártó még a felét sem tudja.

-több, mint egy év után sem érezhető semmilyen lassulás, és az akksi sem bírja számottevően kevesebb ideig (gyári visszaállítás egyszer sem történt).

-Automata képelfordulás, attól függően, hogy merről nézem a telefont (követi a szemem helyzetét)

-Egy érintéssel történő csatlakozás a szintén Huawei tabletemhez

-Akár három ablak egyidejű kezelése (DualView + "lebegő" harmadik / A tableten így egyszerre akár HAT is lehet - Dual + lebegő + telefonon ugyanez, melyet szintén a tabletről is tudok vezérelni)

-256GB tárhely + bővíthető

-A 2TB-os SATA HDD-m sem jelentett neki problémát, ha OTG-n keresztüli fájlmásolásról van szó (Telefon - OTG - USB>SATA - HDD).


Igazából hajnalig sorolhatnám, hogy mi minden "tetszik" benne, mire használom, és gyakorlatilag szinte minden feature-t kihasználok benne.

Konkrétan nem tudnám elképzelni egy olyan telefon használatát, ami ezeket nem tudja.

2022. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Honor X9. Azért ezt vettem, mert ebben nincs notch, ami zavarna engem, hogy egy olyan eszköz miatt van egy lyuk a képernyőn, amit jó ha évente egyszer használok és nem zavarna túlságosan, ha egyáltalán nem lenne benne front kamera. Az egyetlen baja, hogy nem tudja a gyorstöltést, így egy jó óra kell neki míg nulláról teljesen feltöltődik, de mivel van nálam powerbank, annyira nem zavaró, hogy nem lehet pillanatok alatt feltölteni a konnektorból. Illetve NFC sincs benne, ami engem szintén nem zavar, hagyományos bankkártyá használok, de sokaknak gond lehet.
2022. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Xiaomi note 9pro, nincs sok igényem, yt, insta, fb menjen gyorsan!

Amit imádok benne, hogy a korábbi telefonjaimhoz képest ennek sokkal erősebb az akkuja!

2022. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Galaxy A52s 5G

Kb. 2 hete használom, az eddigi tapasztalatok alapján...

Ami tetszik: gyönyörű kijelző, kategóriájában kimagasló kamerás teljesítmény, gyorsaság

Ami nem tetszik: napfényben nincs elég fényerő, az ujjlenyomatolvasó nagyon lassú néha.

Viszont a 3-as válaszolóval szemben nekem teljesen okés az üzemidő, 6-6,5 órás kijelzőidőket simán hoz átlagosnál erősebb felhasználás mellett.

2022. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

iPhone se 2020

Amit szeretek: minden, de főleg az ereje.

Amit nem szeretek: mindent szeretek

2022. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nokia, 100 éves.

Pont olyan jó, mint amikor elkezdtem használni, egy hétig bírja egy töltéssel.

Fekve elfér a zsebemben, nem esik ki.

Talán 3-szor ejtettem el idáig, semmi baja nem lett.

Egyébként is, ha egy Nokiát elejtesz, azt jobban kell félteni, amire ráesik, a telefonnak nem lesz baja.

Telefonra és SMS-re tökéletes.

2022. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!