Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 3 telefon közűl valamelyik...

A 3 telefon közűl valamelyik képes tartani az összes játékban a 120 vagy legalább a 90 fps-t?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S22

Realme GT2 Pro

Xiaomi 12 Pro

IPhone 13 Pro

??

Azért kérdezem mert telefon vásárlás előtt állok és legfeljebb 330 ezres kerettel szeretnék vásárólni. Azonban, sajnos ebből az árból az IPhone 13 Pro nem jön ki sehol. És sokan azt mondják, hogy csakis kizárolag az a telefon méltó a 120 hertzes kijelzőre. Illetve elvileg még a sima IPhone 13 is gyorsabb mint bármelyik androidos, mivel IOS párti vagyok ezért azt is akartam eleinte megvenni. Azonban sajnos csak 60 Hz a kijelző. És mivel nekem fontos lenni az, hogy legalább 90+ FPS-el futtasam a legnagyobb rendszerigényű játékokat ezért jöhet most szóba néhány androidos termék. Egyébként is elvagyok én még ezzel az XS Maxal. A pénztácám miatt. De csak akkor ha a velük lezajló gaming többet fog érni mint egy IPhone 13 esetében. Ez azt jelenti, hogy 60 és 75 fps között nem igazán látom ugyan a különbséget. De pl 60 és 100 között már eléggé jól észre lehet venni. Ezt onnan tudom, hogy a monitorom az 100Hz-s. Viszont sajnos a gépem hardverjei nem, hogy 3440x1600 hanem Full HD felbontáson sem viszik el stabil száz fps-el a játékok nagy részét. És ugye az sem mindegy, hogy milyen felbontáson játszik az ember. Pedig egy I7 10700K van benne szarrá tuningolva. 32gb ddr3 3600MHz cl17 ram. 2Tb M.2 ssd.


Samsung 970 Evo Plus, Hdd nincs benne. És egy RX 5700 XT vga. És már a 2019-es játékok is megtudták enni QHD-ba.



2022. máj. 7. 21:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy talán túl gondolom a dolgot és a 13 Pro sem képes annyival többre, hogy észre vehessen venni a különbséget. És a 120Hz kijelző még abba sem kellene.
2022. máj. 7. 21:02
 2/7 A kérdező kommentje:
???
2022. máj. 7. 21:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Es bocsi vegűl 4 telefon lett belőle. Csak mert a Xiaomi is eléggé komoly azért.
2022. máj. 7. 21:18
 4/7 grafno ***** válasza:
Milyen jateknak kell a 120hz telon ami meger 3 xbox s-t akar es ami 4k tud?? Szerintem nem veszel eszre semmit ha egy gyengebb gpuval szerelt telefont nyomkodsz majd.
2022. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone tudja. Nekem az van.
2022. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért már Samsung vagy Apple csak.

A többit felejtsük el, mert ennyiért igen is legyen fix support, normális kamera, szoftver stb.

Amúgy meg iPhone 13 Pro.

2022. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint te vagy az nahagliv?
2022. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!