Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Yettel oldalán nincs egy...

Ha a Yettel oldalán nincs egy adott telefon, akkor az üzletekben sem lesz kapható később sem?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy adott telefont, ami eddig volt a Yettel kínálatában, de már nincs.

18 vagyok, elkezdtem dolgozni hogy tudjak magamnak venni egyet, de fizetésem csak később lesz. Ha 1 hónap múlva bemegyek egy Yettel üzletbe akkor valószìnűleg azt a választ kapom hogy ők már nem forgalmazzák?



2022. máj. 8. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a honlapon, hogy mi van kiírva a telefon mellé. Ha az van kiírva, hogy kifutó modell, akkor ha elfogyott nem lesz soha többé. Ha nincs ez odaírva, akkor jó eséllyel lesz még később.
2022. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha a yettel készülék keresőjébe írom be a telefon nevét, akkor nem adja ki, de ha a google keresőbe írom és a készülék neve mellé oda írom, hogy "yettel", akkor úgy már találja és ez van hozzá írva: "A készüléket a kiválasztott színben jelenleg nem értékesítjük."

(Csak 1 színválasztási lehetőség van).

Tehát akkor a későbbiekben újra kapható lesz, igaz?

Csak ez az adott telefon tetszik tudásilag meg kinézetileg és ezért fontos ez.

2022. máj. 8. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!