Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emberek többsége miért nem...

Emberek többsége miért nem ért iPhone-hoz? Az mondja az emberek többsége, hogy használhatatlan!

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 10:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még egy progarmozok is használhatlanak tartják!
2022. máj. 8. 10:33
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyik progarmozó ismerősöm azt mondta szerinte iPhone egy hülyeség!
2022. máj. 8. 10:36
 3/14 Szirty ***** válasza:
56%
Kérdezd meg tőle!
2022. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Én tudom használni, van is itthon egy 13 Mini, mégis hülyeségnek tartom.
2022. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nekem ipadem van, de eleve kicsit lomha gyári állapotban is, bár nem annyira mint a 10000 Ft-os droidos tabletek, de azért nem az a folyamatos élmény, hogy rányomsz valamire és egyből ott van. Apple fiókot akar rám erőszakolni, oké, regisztráljunk, de mindenáron a bankkártyám számát akarja, de azt nem akarom megadni. Beírtam egy validnak látszó, de generált kártyaszámot, mondván úgyse fogok soha vásárolni, nem baj ha nem tudja megterhelni, de nem fogadta el. Ott b... be a fiókba, azóta ott porosodik.
2022. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Melóban adtak szifont meg meg almas tabletet hát egy botrány, hogy milyen logikátlan f0s az egész. Androidon kettőt szvájpolsz és tudod mi van. Iosen mindent keresgélni kell egyáltalán nem intuitív.
2022. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Nemrég váltottam Androidról iOS-re kíváncsiságból és valóban van pár dolog, ami objektíven nézve is ésszerűbb az Androidban, de mindkét rendszert felhasználói szinten 99%-ban ugyanúgy kell haszálni. Aki nem tud boldogulni egy almás okostelefonnal, az egy droidossal se tudja, hogy mit miért csinál.
2022. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
42%

Nemrég váltottam Androidról iOS-re kíváncsiságból”



Én is, nekem az iOS szimpatikusabb!


Kérdező kérdezz meg egy Swift programozót, neki is tuti az Apple jön be. :)


Ez ízlés kérdése…


2. Meg a liberális vs fidesz


mindkét tábor egymást tartja rossznak, kb itt is ennyire megosztott

2022. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Én is, nekem az iOS szimpatikusabb!"


Azt még nem döntöttem el, hogy melyik a szimpatikusabb, de biztosan van egy fél tucat dolog, ami Androidban jobb. Persze ellentétes tapasztalataim is vannak.

2022. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

12:08


Hát mondjuk iphone-on az oldalon is tudok keresni, ha meg akarok egy szót keresni, nem kell végigolvasnom a csikket, beirom a szót és kiírja van e van nincs.


pl itt hogy iPhond beírom és kikeresi hányszor és hol fordul elő az oldalon és kijelöli

2022. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!