Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvegyem az iphone 13 -at?

Megvegyem az iphone 13 -at?

Figyelt kérdés

Mindig is harcos androidos voltam, már a kezdetektől, viszont ennek oka valamennyire a pénzügyekben is keresendő.


Próbálok utánajárni és azt látom, hogy ami androidod telefon felveszi a versenyt az iphone -nal, az mind 400e fölött van.


Ugyanakkor az új iphone így is elég drágának tűnik, lehet pénzkidobás lenne igazából.


Mi legyen?



2022. ápr. 30. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.
2022. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld ki. Igazából annyira minimálisat veszíthetsz, hogy hülyeség lenne nem kipróbálni és azon gondolkodni, mi lett volna ha...


Egy hatalmas különbség biztos van az Iphone és az egyéb, legyen akár csúcs Androidos készülékek között. Ez pedig az ártartás és az eladhatóság.


Ha veszel egy Iphone 13-at mondjuk 350-ért (nem tudom mennyibe kerül amúgy) vigyázol rá és 1 hónap után úgy érzed nem tetszik, akkor feldobod MarketPlace-re, és 330-ért biztosan el fogják vinni, legrosszabb esetben 320-ért. Nyilván buktál rajta valamennyit, de azért ez nem hatalmas összeg és biztosan nem marad a nyakadon.


Androidnál nagyon alá kell menned az árakkal ha el akarod adni és akkor sem biztos hogy megjön rá a veréb. Ez tapasztalat is.


Az a csúcs Android, amiket árulnak 400-ért, jövőre már a felét sem fogja érni, pláne ha valaki szabadulni akar tőle. Az Iphone 11, ami már 3 éves készülék, még mindig 100+-ért hirdetik.

2022. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is androidos voltam, de váltottam 13 Prora. Megérte? Nem. Szeretem? Igen. Ennyi pénzért android megérte volna? Nem. Ha azt vettem volna szeretném. Igen. Egy luxusautó sem éri meg, mégis megveszik.
2022. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Várd meg az Iphone 14 és azt vedd.

🐵

2022. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem inkább IPhone 13 Pro.
2022. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég döntöttem az S22 ellenében iPhone 13 mellett, de csak kiváncsiságból, ugyanis mindig androidos telefonjaim voltak.

Kb. az a véleményem mint a harmadiknak. Tetszik? Igen. Megérte? Nem. Az S22 tetszett volna? Igen. Megérte volna? Nem. Jobb az iPhone 13 mint bármelyik eddigi telefonom? Igen. Az S22 is jobb lett volna? Igen.


Az is megnyugtató volt, amit a második írt, vagyis hogy baromi jól tartják az árukat használtan is. Ha nagyon nem tetszik, akkor eladom 1 év múlva, buktam rajta 100 ezret, aztán kész, nem a világvége.


Egyébként így 1-2 hónap után már kezdem megszokni, de rengeteg idegesítő apróság van, ami zavar.

2022. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"lehet pénzkidobás lenne igazából.":


Egy előnye van. Nem merül le 1 óra alatt.


Minden másban a Samsun mérföldekkel veri. Ami kifejezetten idegesítő, hogy a samsungon úgy tudtam gépelni, ahogy egy rendes számítógépen. IPhone -on állandóan félreütök valamiért még így 1 év után is.

2023. szept. 30. 23:47
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy az iOS billentyűzete (és autocorrectje) fényévekkel szarabb gyakorlatilag minden mobilos megoldásnál, amivel eddig találkoztam, pedig már én is másfél éve nyüstölöm a 13-masomat.

Van rengeteg ostoba szoftveres korlátozás (pl. Miért nem tudom a nyamvadt ébresztőim hangerejét alapból külön állítani? Miért nem úgy rendezem az ikonokat üres helyeket hagyva, ahogy akarom? Miért jött be az iOS 17-tel ez az ocsmány szürke default hívás kijelzés?), de azért összességében még mindig remek kis telefonnak tartom.

2023. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én az autocorrectet nem is használom, mivel Samsungon olyan gyorsan tudtam gépelni, hogy inkább zavart. Most iphone -on ahogy ezt a két mondatot leírtam, 4 alkalommal is más betű íródott ki, mint amire rányomtam.
2023. okt. 1. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!