Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2022-ben ciki, gáz egy 8 éves...

2022-ben ciki, gáz egy 8 éves laptopot és egy 9 éves telefont használni ? Windows 8.1 fut rajta. Lassú egy kicsit már. Tökéletesen működik. Telefon pedig egy Samsung Galaxy S4.

Figyelt kérdés
Telefon is tökéletesen működik. Lassú egy kicsit már. Lolipop van rajta.

2022. máj. 11. 11:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A Wimdows 8.1 2023 január 10-ig van támogatva, de ha utána is használod, az sem ciki.

Szerintem amúgy tök jó ez az op rendszer.

2022. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Szirty ***** válasza:
69%

Ahogy érzed...

Ne keresd az önigazolást.

2022. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem támogatott annyit tesz hogy nem adnak ki hozzá javításokat, ettől még működik.

Sőt mivel folyamatosan csökken a felhasználói bázisa ezért drasztikusan esik is azon lehetőségek száma hogy ebből komoly baj is legyen.

Asztali gépen az van, azt géppel együtt fogom kidobni...


Párom win 10 óta visszasírja a win 7 -et.

2022. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Win7 van, de meg nem fordult a fejemben hogy ez ciki lenne. A támogatásról meg annyit, hogy eddig sem hiányzott.
2022. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szirty ***** válasza:
100%

"2022-ben ciki, gáz..."


Én az eszközök használatával kapcsolatban annak fényében döntök, hogy számomra (vagy az elvárásoknak) mmegfelelő hatékonysággal meg tudom-e vele oldani azt a feladatot amire való.

Ha igen, akkor van létjogosultsága.

Nem érdekel hogy az mennyire király, trendi, ciki, gáz, stb.


Van például kalapácsom is. Igen! 2022-ben! Nagyon régi konstrukció, nincs rá támogatás, régóta nem frissítk, de arra amire való kiválóan alkalmas ma is. Bizonyos feladatokhoz nélkülözhetetlen.

Egyszerű és hatékony.


De ha téged az érdekel hogy mit mivel hogyan csinálnak mások akik látszólag istencsászárok, akkor nagyon figyelj oda mi a ciki mert ciki, gáz dolgokkal soha nem nőhetsz fel az ő magasságukba!

2022. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy gáz? Dehogyis. Az a gáz, amikor a 14 éves elkényeztetett lányok nyávognak ha nincs fél milliós ájfonod. A társadalomban nem az anyagi helyzeted miatt leszel magas szinten, hanem az intelligenciád, személyiséged miatt. Szóval semmi gond, sz*arj azokra magasról, akik emiatt gáznak tartanak. Ők a gázok
2022. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Lollipop helyett tudsz rá Android Nougatot telepíteni nem hivatalosan az S4-re
2022. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki a Samsung Galaxy S4 és a Windows 8.1.


Nekem Windows XP van a gépemen.

2023. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!