Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A52s 5G tulajok,...

Galaxy A52s 5G tulajok, tapasztaltatok indokolatlan túlmelegedést, forrósodást telefonjaitokon?

Figyelt kérdés
Második napomat töltöm egy újonnan vásárolt Samsung Galaxy A52s 5G tulajaként, és ma produkált egy már-már ijesztő dolgot. Teljesen általános felhasználás során egyszer csak azt tapasztaltam, hogy tűzforróvá vált a kijelző az ujjaim alatt, főként a telefon felső harmadában. A készülék ekkor NEM volt hálózaton, nem játszottam rajta stb., mindmáig első és egyetlen feltöltését pedig a gyári adapterével abszolváltam. Sajnos pontos hőmérsékleti értéket nem tudok mondani, mert nem mértem meg, de a lényeg, hogy szavakba öntve nem langyos, nem meleg, hanem FORRÓ volt a készülékház, látszólag ok nélkül. Ez normális jelenség ennél a típusnál, vagy kezdjek el aggódni?

2022. máj. 12. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Vedd tanulópénznek, legközelebb Iphone-t vegyél.
2022. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen, de nem kérek a sznobPhone-ból. Engem eddig tökéletesen kiszolgált a Droid, valószínűleg ezután is ki fog. Erre a válaszra felesleges volt billentyűutat szánni...
2022. máj. 12. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én A52s-el csak azt tapasztaltam, hogy nagyon szereti elengedni a WiFi-t, úgy kell kuncsorogni a jel után, más készülékekkel nincs probléma.


Forrósodást viszont még egyáltalán nem tapasztaltam és egyáltalán nem természetes. Van két heted visszaküldeni, ha többször is tapasztalod ezt, küldd inkább vissza és rendelj egy újat.

2022. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk ma alapból marha meleg volt, abból kiindulva nem kunszt melegnek lennie.
2022. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem megvan kb. fél éves, sosem volt forró sehol. Max. a hátulja néha zsebben, ha meleg van, de akkor is max. langyos. Ha forró, az akkor nem jó, hibás. Nálam a wifi is rendben van vele.
2022. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 3 hete használok egy A52s 5G-t. Eddig nem volt probléma se a melegedéssel, se a WiFi-vel. Lehetséges, hogy kifogtál egy hibás darabot, vagy csak valamilyen átmeneti szoftveres probléma. Ha több nap után sem javul, akkor viszont visszaküldeném a helyedben.
2022. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Telefonvásárlás előtt állok, és pont az A52s 5G az egyik esélyes, de akkor így most kissé elbizonytalanodtam! Eddig egy A70 volt, ez volt az első Samsung telefonom, és a netes ingadozás sajnos nálam is megvolt rendszeresen, könnyen elvesztette a wifi-jelet, és nehézkesen találta meg újra, viszont forrósodást sosem észleltem, csak langyos volt, de az is ritkán!

Anno 7-8 éve a Snapdragon 810-nek volt általánosságban közismert tervezési hibája, hogy könnyen felforrósodott, na de most a Snapdragon 778G-nél eddig senki nem panaszkodott erre, ez abszolút nem normális dolog, valószínűleg kifogtál egy gyári hibás darabot! Most még nagyon az elején vagy, javában ott a garancia, vidd vissza és cseréltesd ki, jobb ötletem nincs!

2022. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél iPhone-t, azzal sosem lesz bajod 👍🏼😀
2022. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont nekem is A70 volt az A52S előtt, azzal sem volt gondom, csak már az akksija nem olyan jó, hamar merül. Vannak egyébként a Samsungnak típushibái, de ezeket nem javítják ki sosem valahogy.
2022. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!