Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom mostanában indokol...

A telefonom mostanában indokolatlanul gyorsan lemerül. Megnéztem mi meríti ennyire az aksit. Magyar oldalakon szinte semmi infó. Mi lehet ez? (Kép)

Figyelt kérdés

Sony Z1 compact. Amiről pedig fogalmam sincs hogy mi lehet: MDNSD. Külföldi oldalakon, amit megértek, bármit csinálnak a telefonnal, egy idő után mindig visszajön akinek egyszer előjött. Pörgeti a procikat, van hogy 40% akkumulátor használatot is mutat.

[link]



2017. febr. 6. 18:45
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Ez egy rendszerfolyamat (DNS daemon), amit egy másik app hibásan használ. Azt találtam, hogy a Mozilla Firefox, egy FreeFlight 3 nevű app és a Facebook szokta "elrontani". Ha ezek közül telepítve van valamelyik, azt töröld!
2017. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek közül a face volt rajta, de azt pár napja töröltem is, mert használhatatlanná vált, hosszú várakozás után leállt a program, hiába telepítettem újra. Viszont ez az mdnsd megmaradt. Már csak arra kell rájönnünk, hogy ettől hogy szabaduljak meg.
2017. febr. 6. 20:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Valószínű ebből rendszer visszaállítás lesz, pedig el akartam kerülni. És talán akkor eltűnik, ha a facebook appot nem töltöm le.
2017. febr. 6. 21:01
 4/6 lacko7612 válasza:
Szia! Ugyanilyen telefon ugyanezzel a problémával. Sikerült valami megoldást találnod?
2017. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Most láttam hogy írtál. Android 4.4 volt a telefonon, volt egy frissítés android 5-re már régóta, csak barátnőmnek nem volt baja a régi androiddal ezért nem akarta frissíteni. Most megtörtént. Előtte töröltem a face-t, mert sokak abban fedezte fel összefüggést. Android 5-el eltűnt a jelenség, face azóta sincs letöltve, csak a webeset használja. Neked lett valami megoldás azóta?
2017. márc. 1. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
A sony sokkal gyorsabban merül, ha nem használod. Sony minőség.
2019. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!