Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kimostam a telefonom!! mit...

Kimostam a telefonom!! mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok ma kimostam kb. 2 éves samsung galaxy note 8 telefonom. Ilyenkor mit csináljak? áll benne a víz. Kikapcsolni próbáltam nem érzékel a képernyő csak zölden vibrál. az üveg hátlapot hogy kell leszedni? úgy hogy ne törjön el? az a baj hogy mosás végén vettem észre éppen a centri közepén :( most akkor hogy szedjem szét?

2022. máj. 13. 16:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem búcsúzz el tőle. Másnak azután annyi a telójának, hogy a wc-be ejtette, egy mosást nem hiszem, hogy túlél.
2022. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
az alaplap működik bár erősen melegszik gondolom zárlatos. a kijelző nem úszta meg gondolom víz és centri nem tett jót az amoled kijelzőnek úgyhogy kampó mert be van folyva villog. egyszóval rendeltem egy új telefont igaz most nem samsungot hanem egy iphone 12 minit elvileg holnap vagy holnapután jön. addig meg hassználok egy régi samsung galaxy s4-et.
2022. máj. 13. 16:58
 13/33 Szirty ***** válasza:
100%

"...a kijelző nem úszta meg gondolom víz és centri nem tett jót az amoled kijelzőnek"


Én meg azt gondolom hogy az aceton és a fertőtlenítő fürdő sem tett jót neki.

2022. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
82%
Szombat/vasárnap jön az új telo. Jó helyről vetted. :D
2022. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
a kijelzővel semmit nem csináltam irtam is csak az alaplapot tettem bele
2022. máj. 13. 17:06
 16/33 A kérdező kommentje:
14-es emagrol vettem ezt irták bár gondolom csak hétfőn vagy kedden fog megjönni. hétvégén nincs is szállítás gondolom
2022. máj. 13. 17:12
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

"fertőtlenítővel és körömlakklemosóval"

Aranyos :) fertőző volt? Az alkoholt nem véletlenül ajánlották, az ugyanis az nedvszívó.

2022. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
83%

Tesommal tortent, hogy a "vizallo" ovtaskajaba belement a viz...a kijelzo tropara ment. Mi rizst tettunk melle. Egy het utan bekapcsolt..azota is hasznalja...

Viszont, 1-2 tengeri alamerules nem ugyanaz, mint a mosogep...Szerintem is keszulj inkabb arra, hogy uj telot kell majd venned.

2022. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Szirty ***** válasza:
76%
Vigyázz ezzel a rizses sztorival, mert sokan harapnak rá (mondjuk nem ok nélkül)... :)
2022. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
hát ennek a kijelzője összefolyt szerintem a ütődésektől mindegy összeraktam minden jó csak a kijelző nem. de amúgy nagyon jó telefon volt.
2022. máj. 13. 18:26
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!