Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kimostam a telefonom!! mit...

Kimostam a telefonom!! mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok ma kimostam kb. 2 éves samsung galaxy note 8 telefonom. Ilyenkor mit csináljak? áll benne a víz. Kikapcsolni próbáltam nem érzékel a képernyő csak zölden vibrál. az üveg hátlapot hogy kell leszedni? úgy hogy ne törjön el? az a baj hogy mosás végén vettem észre éppen a centri közepén :( most akkor hogy szedjem szét?

2022. máj. 13. 16:12
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

nah lejött a hátlap de eltörtem :(

lecsatlakoztattam az akumlátort gondolom ki kéne szárítani igaz?

2022. máj. 13. 16:18
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább vidd be a szervízbe, ott meg tudják mondani, menthetö-e még. (Igazán nem hiszem)
2022. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
17%

Vedd ki az akkumulátort a telefonból és tedd a telefont radiátorra míg ki nem szárad.


Nyugi mindenkivel előfordul egyszer :)


22/L

2022. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

Mondanám, hogy tedd be a szárítóba :D


De viccen kívül: kezdj el új telefon után nézni.

2022. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
8%

Ultrahangos mosás desztilált vízben, aztán alkoholban ezután szárítás.

Így van esélye a túlélésre.

2022. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Az enyémnek annyi volt amikor kimostam


Egyetlen esélyed hogy szétszeded és kiszárítod alaposan

2022. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
köszönöm hát már szervíz a közelemben nincs viszont atomokra szedtem a telót :) az alaplap ki fogkefe + fertőtlenítő + körömlakklemosó beletettem az alaplapot egy tálba majd felengettem fertőtlenítővel és körömlakklemosóval. jELENLEG most szárad egy éjjelilámpa alatt. Már száraz addig viszont a többi dolgot is megtisztítom és kiderül mit alkottam (:
2022. máj. 13. 16:34
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
A körömlakklemosó oldja a műanyagot, azzal csak tönkreteszed.
2022. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem többet ártott, mint használt. Én akár taxival is elvittem volna egy szervizbe, most már valószínűleg mindegy. Amúgy vízálló (volt), csak gondolom egy mosógépben más körülmények uralkodnak, mint pl. a kádban.
2022. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

ha bárkinek gondja lenne a szétszedéssel: https://www.youtube.com/watch?v=RMSgEaByGwY

a telefont nagyjából összeraktam kamera stb. nélkül csak a kijelző alaplap akumlátor gombok stb. a telefon bekapcsolt viszont nagy szomorúságomra a kijelző nem úszta meg. A fele kijelző zöld meg be van folyva alig látni valamit mert vibrál. úgyhogy feleslegesen szenvedtem vele a kijelzőnek annyi viszont a teló müködik. a kijelző ehez meg rohadt drága nem éri meg.

2022. máj. 13. 16:42
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!