Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van e köztetek aki Digi...

Dontspam kérdése:

Van e köztetek aki Digi mobilt használ Szegeden, bélemények a hálózattal, lefedettséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Feltöltő kártyás "Telenort" használok, de egyszerűen vicc, hogy az egy hetes csomag sem már egy hetes hanem csak 5 nap, ill. drága. Sőt mióta Yettel lett csak a gond van a nettel.

Diginél látom elég jó az ajánlat. Meg érné e előfizetni. (5g nem érint).



2022. máj. 14. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ahol jól működik.

Csodát ne várj.

2022. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Bár csak látogatóban használtam Szegeden, de tudok véleményt mondani. Kültéren kiválóan működik a hálózat, meg nem vastag falú, utcához közeli épületekben is használható. Vastag falú, nagy épületekben, mint a pláza, problémás (ez igaz Pesten is), de ha van bent wifi, a VoWiFi-t bekapcsolva ugyan úgy tudsz telefonálni, mintha lenne térerő - sőt, nekem a Digis kártya behelyezésekor automatikusan be is kapcsolta, én már csak azt állítottam be, hogy a wifit preferálja, mert úgy a hálózaton belüli hívás ingyenes. Eddig nincs panaszom rá, persze nem villámgyors, de böngészni és videózni is elég, egyedül akkor érződik meg ha valami nagyobbat letöltesz, de azt úgyis wifin szokás.
2022. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

telekom maraton

ez korlátlan használható, nem csak 5 napig

2022. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!