Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnak van a...

Melyik telefonnak van a legvilágosabb kijelzője?

Figyelt kérdés
Android érdekel csak. Jelenleg p30prom van, de így nyáron konkrétan semmit nem látok a kijelzőből.
2022. máj. 16. 13:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Galaxy S22+, S22 Ultra

Ha nem számit a pénz, bár szerintem még androidhoz képest is túl vannak árazva.

2022. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mennyivel fényesebb a p30pronál? Van valami adat erre?
2022. máj. 16. 14:08
 3/40 A kérdező kommentje:
Vagy hol lehet a mostani telefonokat ez alapján összehasonlítani?
2022. máj. 16. 14:08
 4/40 anonim ***** válasza:
50%
sötét képernyő?
2022. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában már megadják a készülékgyártók a kijelző, max. fényerejét is (ez is egyfajta verseny lett, mint a minél több megapixel, minél gyorsabb töltés stb.) és ebből a GSMarena cikkből kiderül hogy a P30 PRO 605 nit-et produkál max: [link]

A lényeg, hogy a következő telefonod legalább 1000 vagy felett legyen (eddig a max ami forgalomban van a Samsung Galaxy S22 Ultra - 1750 nit csúcs - fényereje), de pl a Xiaomi 12 PRO is produkál 1100-at.

2022. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
1750 brutális. És használattal mondjuk nem romlik ez a teljesítmény? Szóval közel 3szor világosabb az s22 kijelzője? Ez hihetetlennek tűnik.
2022. máj. 16. 14:36
 7/40 A kérdező kommentje:

Ahogy nézem az ára is teljesen eszement. Ebből egy profi laptopot veszek.


Gondolom a kamukamera miatt ilyen rohadt drága ez a készülék. Nincs olyan változata, amin nincs kamera? Nekem csak jó akkumulátor kell, és erős kijelző.

2022. máj. 16. 14:38
 8/40 A kérdező kommentje:

Rohadt idegesítő, hogy nem lehet normális telefont venni, értelmes áron, mert ilyen hülye kamerákkal telefossák őket, és a sok idióta meg elhiszi hogy majd az 10000 megapixellel jó képeket fog csinálni.


Miért nincs csúcstelefonból kamera nélküli verzió?



Amúgy hogy tudok kifejezetten nit alapján telefonokat összehasonlítani? Beírom telefon nit, semmit nem dob ki ami használható. Én csak ezek alapján egy táblázatban akarom összehasonlítani a különböző készülékeket és árakat

2022. máj. 16. 14:42
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kamera?! Te mégis hol akarsz olyan telefont venni amin nincsen kamera?

A S22 Ultra azért olyan drága mert a régi Note szériás telefonokat ez váltja. Tehát ebbe minden is benne van +1 ceruza.

De ha neked ez drága akkor szerintem nézzél Galaxy S21 Ultrát, az jó árba van jelenleg, esetleg a Galaxy S22+ is jó lehet. De szerintem S21 Ultra jobban megéri már csak a kijelzője miatt is.

2022. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Hát igen, én csúcstelefont akarok, kamera nélkül. Mert az dob rohadtul az áron, ezzel verik át a népet. Miközben fos az összes.


Drága igen. A p30pro az 2 és 300 között volt kb anno. Ez fél millió fölött van? Telefonért ennyit kiadni kész őrültség. Valószínűleg inkább veszek egy új profi laptopot, és leváltom a telefonom egy régi gombos nokiára. Ez felháborító szerintem.

2022. máj. 16. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!