Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon hangszóró automatikusa...

Telefon hangszóró automatikusan átvált ha elromlik az "alsó" hangszóró a "felsőre"?

Figyelt kérdés
Adott egy p20 pro telefon, viszont a napokban előjött nála, hogy nem szól az alsó hangszóró, csak a felső. Ha hibát észlel a készülék, magától válthat hangszórót, esetleg én nyomkodtam el rajta valamit?

2022. máj. 17. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vált az semmit. Tudod, évek (évtizedek is talán?) használnak SZTEREÓ hangszórókat telefonokban (is)..
2022. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016 óta vannak sztereó hangszórók a telefonokban.
2022. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
Normál esetben mindkettő szól, ha az egyik behalt, akkor már csak egy marad.
2022. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy mate20 lite-nál pl nem hallani (vagy csak én nem hallom), hogy szólna a felső "telefonbeszédhangszóró" zenehallgatás közben.

Viszont, pl értesítéskor pl messenger üzenet, nem mindig szól az említett p20 pro.

De akkor gyanítom, hogy a hangszóró vagy szalagkábel adhatta meg magát. Köszönöm a válaszokat.

2022. máj. 18. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy elállitodott a balansz
2022. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És azt hol tudom megnézni?
2022. máj. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!