Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2 megéri leváltani...

IPhone SE 2 megéri leváltani IPhone SE 3-ra?

Figyelt kérdés

Nem, nem fogok IPhone 12 és 13 Minit venni. Azért mert szidhat érte bárki, de a régi design jobban bejön.

Nekem kifejezetten az akkumlátor idővel sem volt bajom. Mert ha olyan helyzetbe kerültem, hogy 1,5 napig nem tudtam tölteni a telefont. Akkor is azt csináltam, hogy 20%-ig lemerítettem a telefont átlag felhasználással, ez történt nagyjából 20-24 óra alatt. Utána visszább fogtam a használatot és neccesen de 36-38 óra is kilett hozva belőle. Ebből az időböl 4 órát ment 1%-al Mindezt úgy, hogy pedig az aksi már csak 82%-on kapacitáson van/volt.

És elvileg az új SE már még jobb aksit kapott, tehát ebben az esetben szerintem már biztonságosan kihozhatok belőle 1,5 napot is. Viszonylag átlagos felhasználás mellett.



2022. máj. 18. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél egy külső aksit és megoldódik az üzemidő problémád. :)
2022. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

"Nem, nem fogok IPhone 12 és 13 Minit venni. Azért mert szidhat érte bárki, de a régi design jobban bejön."

Ez alapján eldőlt, hogy az SE3-at fogod venni, csak nem tudom akkor minek tetted fel a kérdést...

2022. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában az összes telefonra igaz az manapság, hogy a közvetlen elődmodellről nem érdemes váltani az újra és ez az SE esetében is így van. Lényegében nem lenne semmilyen erőssége annak a telefonnak, a 2020-ashoz képest, ami egyből feltűnne.

Igazából úgy vettem le a leírásodból kérdező, hogy te sem tudsz megnevezni okot a váltás mellett.

2022. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az aksi miatt megeri szerintem! Nekem az van es hat 1 napot kibir az aksi normal hasznalat mellett, 1,5 napot mar nagyon visszafogottan de meg igy is jobb mint az elozo szeriae. 2018 mAh aksit kapott ha minden igaz. A15 chip hasit meg kell mondanom! :)
2022. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!