Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri leváltanom a samsung...

Megéri leváltanom a samsung s3 minimet egy iphone 4-re?

Figyelt kérdés

kb lassan 1 éve van meg.

de lefagy állandó jelleggel(többnyire kb 10-15mp-re,de van olyan hogy 1-2 percre is),teljesen belassul.

a fényképeket elhagyja.most épp nincs benne memokártya.csinálok egy képet,és van olyan amit már pár nap után nem jelenít meg.

arra gondoltam,vennék helyette egy iphone 4-et használtan,annak talán nem szaggat be a menüje.

az s3 minit is mennyire dicsérték,közben ha valamit csinálnék rajta(akár csak az üzeneteket nyitnám meg),akkor előbb gondolkodik és utána cselekszik.

vagy ha csak ennyi a baja,beküldhetem egyáltalán a szervízbe,hogy valahogy gyorsítsanak rajta?

mikor még új volt,olyan szépen gyorsan reagált mindenre,öröm volt használni.

de ha nincs agyonrakva appokkal,nem vírusos,és mindig frissíttem,akkor mitől lassulhat be?


2015. jan. 25. 13:01
 1/5 anonim válasza:
Lehet egy resetelés kéne a telefonodra bár én annyira nem értek hozzá de a szervízesek sincsenek sokszor a helyzet magaslatán... [link] itt egy össze hasonlító a két telefonról.
2015. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én sem értek hozzá,ezért nem is merek hozzányúlni.

megnéztem a linket,a samsung a legtöbb dologban jobb.

de pont ez benne az idegesítő hogy a papírforma szerint az egyik legjobb(abból az időből)közben meg használat közben egy sz.r...

2015. jan. 25. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az iPhone4-re megéri cserélni. iOS7-tel elég komótosan működik, bár meg lehet szokni (lefagyni egyszer sem fagyott nálam). Kicsit jobb a kijelzője, bár kisebb, de ez a "retina display" azért odatesz.


"Óvatosan" használva lesz egy sokkal szebb (relatív persze) készüléked, ami a használhatóság szélén táncol, sokkal előrébb nem leszel, iPhone modellekből ma még az 5-ös a legrégebbi, ami jól használható, de az már nem az s3 mini kategória.

2015. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az tény, hogy az s3 mini nem túl jól sikerült, de egy i4-gyel körülbelül hasonló szintre kerülnél. igaz nem fagy, de lassúcska. viszont valamelyest könnyű helyzetben vagy, mert egy 4S durván 5-10ezerrel drágább a 4-nél, az sem egy izmos darab, de s3 minihez képest egy kicsi előrelépést jelentene.
2015. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy döntöttem,akkor inkább maradok a samsungnál.

majd valahogy megpróbálok türelmesebb lenni...

2015. jan. 27. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!