Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom leellenőrizni,...

Hogyan tudom leellenőrizni, hogy az iPhone-nak eredeti -e a kijelzője?

Figyelt kérdés
Ha bemegyek egy telefonos boltba akkor hogyan tudom leellenőrizni ott helyben magamtól hogy eredeti -e a kijelzője? Meg mik a biztos jelek hogy eredeti -e vagy utángyártott az iPhone kijelzője? Légyszi most sürgős ez a kérdés mert mindjárt venni szeretnék egy iPhone használtan egy boltba

2022. máj. 19. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez az újabb iPhone-okon érhető csak el, mert én 7-et szeretnék venni :/
2022. máj. 19. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Aztán ha a kijelzőn lévé chipet árforrasztották a cseréltre, a telefon még eredetinek fogja mutatni, de attól még utángyártott lesz :D

Csak úgy tudod megnézni ha szétszeded.

2022. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3: 6s és se1 től ez működik. Csak a megfelelő OS verzió kell a telefonra minimum. HA nem ez van akkor frissítsetek.


4: Komplett elektronikát úgy érted? Vagy Chip -et? Az meredek.

Ez elég pepecs munka, ennél fogva nem olcsó. Siker se garantált.

Megfelelő működés sem. Nem beszélve ha nagyon olcsó utángyártott a kijelző pl, az látszik.

Belülről laikus meg szemmel meg nem mondja hogy gyári vagy nem. Csak ha nagyon gány a munka mert a legtöbb minden rejtve van.

Viszont az SW akkor is szól hogy csere volt. Akkor is ha a chip az eredeti maradt.

Túlbonyolították, de nagyon pepecs meló átverni a rendszert. Mindent lehet. Csak mikor olcsóbb a gyári akkor nincs miről beszélni.

7 nél nem tudom mennyire komplikált a 8 tól már eléggé az. Mint ha fokozatosan vezették volna be egy egy típus után, ezért szívás ha a face ID tönkre megy.


Szerintem nem baj ha javítva volt ez vagy az, akkut amúgy is érdemes 7 -ben már kicseréltetni ha nem volt. Lényeg hogy eredeti gyári alkatrészekkel cseréljék.

2022. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a TouchID nem működik, akkor menekülj! Az tuti mókolt telefon!
2022. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
újat vegyél, no para.
2022. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6-os működik a Touch ID. :) Na. Akkor iPhone 8 64 GB arany színű lett a választásom. True Tone is működik :)
2022. máj. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!