Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A13 átlagos...

Samsung Galaxy A13 átlagos használatra?

Figyelt kérdés
Nagyrészt böngészésre, fotózásra, telefonálásra, Facebookra, illetve YouTube-ozásra szeretném használni, de nem tudom, hogy megbirkózna-e a feladattal az említett készülék. Elsősorban tulajoktól várom a tapasztalataikat. Köszönöm szépen a válaszokat!

2022. máj. 22. 09:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, megbirkózik a feladattal.
Nem, elég rossz élményt nyújt.
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Alkalmasnak nyilván alkalmas. Az más kérdés, hogy mondjuk milyen képeket készít meg mennyire lesz hosszútávon a minősége. Csak az a baj, hogy nem tudunk mihez viszonyítani. Te lehet hogy a fent említett dolgokra eddig egy nagyon rossz telefont használtál, ami öreg is volt, tehát egy A13 minden téren egy hiperűrugrás lenne számodra. Xy meg egy 350 ezres telefonnal csinálja ugyanezt, ő meg rávágná, hogy ez a telefon mindenre rossz.


Egyébként ebben a kategóriában a középkategóriából mindenki az A52s-t szokta ajánlani a Samsungtól, kb. másfélszer annyiba kerül mint az A13, de lényegesen jobb telefon.

2022. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

Köszönöm a válaszod! Ha ez segít egy Honor 8-ar használtam jó pár éven keresztül, de tönkrement az akkumulátora, ezért már nem használható. Nem tudom hasznos-e ez az infó, de ahhoz képest jobb vagy rosszabb élményt nyújt a Samsung?

2022. máj. 22. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Hát a Honor 8 egy kb. 6 éves telefon, amikor megjelent akkor 140 ezer körül volt az ára és az akkori viszonyokban egy felső-közép kategóriás telefonnak számított, a Samsung amit most kinéztél pedig jelenleg az alsó kategória teteje / a középkategória nagyon alja.

Kb. azt lehet mondani, hogy nagyjából ugyanazt tudja egy A13, mint egy Honor 8. A processzoruk kb. ugyanolyan erős, a RAM mindkettőben ugyanannyi, a kijelző felbontása ugyan nagyobb az A13-nak, de az csak egy TFT panel, nem IPS (plusz mivel a kijelzője is nagyobb az A13-nak, valószínűleg a képppontsűrűsége nem lesz jobb, mint a Honor 8-nak).

Plusz azt még nem árt észben tartani, hogy az A13 fizikailag sokkal nagyobb méretű telefon, nem tudom ez mennyire probléma. Alapvetően jobb egy nagyobb telefont használni, csak akkor jelenthez problémát, ha zsebre kell rakni, vagy egy kézzel kell használni.


A13:

Hosszúság 165.1 mm

Szélesség 76.4 mm

Vastagság 8.8 mm

Tömeg 195 g


Honor 8:

Hosszúság 145.5 mm

Szélesség 71 mm

Vastagság 7.5 mm

Tömeg 153 g


Én azt mondom, hogy alapvetően hozza azt mint a Honor 8, de ha egyébként lenne rá nagyobb kereted, én egy kicsit drágább telefonok között nézelődnék.

2022. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor mérlegem a helyzetet, és nézelődöm még a modellek között. Nagyon szépen köszönöm a részletes és informatív választ, sokat segített! Ment a zöld visszajelzés!
2022. máj. 22. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Alap felhasználásra bőven elég.


Nyilván nem lesz hiper-szupergyors, illetve vannak nála szebb képeket készítő telefonok is, de ha a keretbe csak ez fér bele, akkor sem dől össze a világ.


Sok ismerősömnek A12 van (A13 "elődje"), és meg vannak vele elégedve.

2022. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem A 13 am van teljesen meg vagyok vele elégedve,a fotók egész jók, de már vaku nélkül sötétbe nagyon gyenge sőt éjjel használhatatlan a kamera kivéve ha vakuval be fókuszálja mert közel van az adott fényképzendő dolog vakuval irtó jó fotót csinál az árához képest.Az akummlátora 5000 Mah rohadt spkat bír egy töltéssel.Hangszórók sem rosszak.
2022. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!