Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungról Samsungra (smartswi...

Samsungról Samsungra (smartswitch-el) miért nem mentek át az appok adatai?

Figyelt kérdés
Mindegyik mintha frissen lenne letöltve :( mindenhol kijelentkezve, minden böngésző üres, stb :(
2022. máj. 24. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem mennek át.
2022. máj. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jelentkezz be
2022. máj. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bejelentkezve használtad google fiókkal, bejelentkezés után meglesznek az adatok.
2022. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Adatok nem mennek át az appoknál egyiknél sem úgy tudom.
2022. máj. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem értem, ez nem menne 2022-ben? Iphone sok sok éve tudja, cloudból simán visszállítja. Samsung cludból se jöttek vissza, google driveban van mentés az appokról, de ott meg sehol nem ajánlja fel egyik menüpont se a visszaállítást.. nem hiszem el, hogy ennyit nem lehet megoldani egy régebbi csúcsmodellról újra váltásnál..
2022. máj. 24. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem adatok átmentek,maximum netbank,meg egypár app bejelentkezésem nem. De még a böngésző,youtube előzmenyeim is a yt premiumom,minden ilyesmi. Még az is amit régi telómba a naptárba írtam be. Pedig középkat.samsungról váltottam egy felső kategóriásra.
dec. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!