Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vezeték nélküli telefonnál mi...

Vezeték nélküli telefonnál mi lehet a probléma ??

Figyelt kérdés
Van egy Panasonic vezeték nélküli telefonunk,nemrég azt vettem észre,hogy a hívó fél telefonszáma duplán jelenik meg,azaz 2 sorban ugyanaz a telefonszám!Úgy emlékszem régebben csak egyszer irta ki a hívó fél számát,lehet,hogy elnyomtam valamit ? A telefon egy üzenetrögzitős bázis állomással rendelkezik.Laikus vagyok,ezért egy hozzáértő segítséget szívesen fogadnák.Üdv mindenkinek.

2022. máj. 26. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A szolgáltató küldi duplán valószínűleg.
2022. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább el lett mentve a szám, de név helyett a számot megadva.
2022. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet rosszl emlékszel. Szeded a cavinzont rendesen?
2022. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az első és a második választ !A számok nem lettek elmentve,mivel minden bejövő hívás száma duplán jelenik meg !
2022. máj. 27. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Kaptam egy privátot még 27-én amire nem válaszoltam, mert általában szóra sem méltatom az ilyen embereket. De ez a majom képes több mint 2 hét után is itt izélgetni :D Először azt sem tudtam miről van szó, már a tegnapi kérdéseket is elfelejtettem.

Nagyon súlyos elmebeteg lehetsz barátom...


"Megtanultál már helyesen írni ?? Elfelejtettél válaszolni vagy már benőtt a fejed lágya ?"

2022. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!