Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A52 vagy huawei p30?

Samsung A52 vagy huawei p30?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos a napokban összetörött a Huawei p30as készülékem, már több mint 2 éve nyúztam de soha le ne fagyott,brutális jó képeket csinált és a mai napig megállta a helyét..mit tudtok esetleg ajánlani helyette ami tudja ugyan ezeket?totál nem értek a telefonokhoz,ezért kérem a segítségeteket. Néztem a SAMSUNG GALAXY A52 LTE 6/128 GB- ot ,erről esetleg vélemény? Nagyon fontos a kamera illetve hogy gyors legyen.jelengleg 100-150.000 ft a kapacitásom egy telefonra. Ha van esetleg más, ami jó, azt is szívesen meghallgatom. Előre is köszönöm
2022. máj. 28. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
A52S 5G-t akkor már, az a legjobb vétel ennyiért.
2022. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%

Szia. Huawei manapság már felejtős, a kémbotrány óta megszűnt rá az összes Google-támogatás, Samsung viszont nagyon jó, de nem feltétlenül az A52 LTE, az csak az A52-es “trió” alaptípusa, sokkal inkább az A52s 5G, manapság az egyik legnépszerűbb középkategóriás telefon, és nem véletlenül - bivalyerős hardver, jó kamera, vízálló is, árban mégis szuper, én is ilyet készülök venni! Vagy még éppen a kereteden belül a szintén 5G-s S20 FE !

[link]

Amúgy bár az 5G-netsebességet még nem lehet mindenhol teljesen kihasználni, de az ilyen telefonokban még azonos típus esetén is sokkal jobb processzor van, főleg ezért is éri meg ilyet venni!

2022. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!