Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonnal kinek mi a...

Xiaomi telefonnal kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nem rég vásároltam egy Xiaomi MI 10T mobiltelefont, tök jó meg minden, nem is volt rá panasz, de azt tapasztaltam hogy ha kihangosítva beszélek valakivel az az illető rosszul halja. Valakinek hasonló tapasztalta?, most nem tudom hogy mikrofon hiba, vagy valami más, bár egy új telónál nem hinném hogy hibás lenne a mikrofon

2022. máj. 28. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet gyári hibás a telefon. Nekem is xiaomi van és hibátlan a mikrofonom.
2022. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Xiaomi Redmi Note 9-em van. Minden rendbe van vele, viszont ez a hiba nálam is fent áll.
2022. máj. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg kérj meg egy szervizest, hogy takarítsa ki a nyílásokat. Feltehetőleg az a baj okozója. Ha nem szűnik meg a hiba, akkor lehetséges a gyári hiba.
2022. máj. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!