Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszútávon jó okostelefonok?...

Hosszútávon jó okostelefonok? Nem Iphone.

Figyelt kérdés

Fontos a kamera, és, hogy azért birja a nagyobb játékokat. Ár nem számít.

Bár Huawei párti vagyok, bem szeretnék azt venni, mivel nincs rajta Google.



2022. máj. 30. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Galaxy S22 Ultra.
2022. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Xiaomi 11 és 12 sorozat.
2022. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A Samsung adja a leghosszabb szoftvertámogatást Androidon belül. (4 év szoftver és 5 év biztonsági frissítés.) Kamerában is a Samu adja az egyik legjobb minőséget. Ha tényleg nem számít az ár, akkor az S22 Plus-t vagy S22 Ultra-t ajánlom. Ha ezek mégis túl drágák lennének, akkor S21 Plus, S21 Ultra, S21 FE.
2022. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

A kritériumaidnak megfelelően a Samsung valamelyik csúcsmodelljét ajánlom.


Pl. S22, S22 Ultra, S21 Ultra.



Megj.: Huawei-jel is el lehet lenni, a Google ökoszisztéma hiánya nem nagy érvágás, és sok Google alkalmazás működik rajta ennek ellenére is.

2022. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a Samsung csúcstelefonjai ilyenek.

Az egyik családtagom kb. 2 évente megkapja az aktuális csúcs Samsungok egyikét (a Note és S szériából vegyesen), és mindig megvettük jutányos áron a "régit" valamelyik családtagnak, amikor selejtezték volna.

A Note 4-től kezdve azóta a 4. csúcsmodell van valakinél és még a Note 4 is működik, napi használatban van. (Igaz, csak egy idősebb családtagnál, az okostelefon funkciói már egyre kevésbé lesznek használhatóak, hiszen egy nagyon régi Android verziót futtat.)

Én is használtam ilyen "levedlett" Samsungot a Note szériából és ezeket szerintem minden szempontból oda lehetett tenni az aktuális iPhone mellé és ezt azért mondom ilyen biztosan, mert most én is iPhonet használok és van összehasonlítási alapom.


Ha még esetleg említeni kéne valakit, akkor régebben az OnePlus volt kifejezetten jó márka kínai fronton, de a hírek alapján kissé leszálló ágban lehet.

2022. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Xiaomi 12 Prot vagy OnePlus 10 Prot vegyél sokkal jobbak mint a Galaxy S22 Ultra
2022. máj. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Sony Xperia 1 III
2022. máj. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!