Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a vélemények az iphone...

Mik a vélemények az iphone 12-ről hosszútávon?

Figyelt kérdés

most olyan emberekhez szólok, akik már elég rég használnak iphone 12-t és hogy hosszú távú vélemények mik? aku milyen, teljesítmény romlott e stb. meg hogy 252000ft-ért nem csapnak e be, mivel egy ilyen no name oldal soha nem hallottam rola, nincsenek velemenyek a telefonról vagy bármelyik másikról az oldalon, ja és hogy szerintetek ez az ár "normális" ár a telefonért? Minthogy állítólag nem használt új állapotban van.

szóval kivancsi vagyok.



2021. nov. 24. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
azt is utálom aki szereti
2021. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

1.Noname helyről nem veszünk semmilyen telefon.

2.283k-ért van az Aqua-nál, megéri a felárat.

3.Igen, jó telefon hosszú távon, elvégre iPhone.

2021. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

2-esre annyiban ne hallgass, hogy ne vedd az aqua-nál, mert nem hivatalos viszonteladó ugyanúgy. 1 év után ki tudja hol javítják neked

Szerintem megéri a 15-20 ezer forint felárat az iPhone 13.

2021. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
#3.Telekomnál is 1 év van, felesleges ezen rugózni.
2021. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 Mi tudjuk mi a jó ;)
2021. nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki nyomja a pirosat a 4-es válaszomra, személyesen kérdeztem meg a telekomban...

Ha ők sem adnak nem kell ráparázni, 2-3 év múlva kell akkumulátort cserélni amit az Apple hivatalos szervíze megcsinál később is, igaz nem ingyen de legalább foglalkoznak vele.(ja és marad vízálló)

2021. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó.
2021. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb telefon
2021. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!