Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone SE 3 mennyivel lett...

Az IPhone SE 3 mennyivel lett fejlettebb mint az IPhone SE 2?

Figyelt kérdés
Már úgy a processzoron kívűl is? IPhone 8 Plusrol megéri váltani rá, vagy várjak még egy kicsit hátha jön pluszos modell belőle? Vagy akkor elég az SE 2 is.

2022. máj. 31. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem se 2 van és szeretem. Az se 3-ban egy kicsit nagyobb aksi és erősebb proci van meg 4gb ram 3 helyett. Azon kívül ugyanaz mint az se 2. De ha 180ert venned az se 2 akkor inkább se 3 vegyél de attól is függ használtan nézed-e az se 2-t vagy újonnan. Több info kene
2022. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A processzoron kivül egy kicsit jobb akksi került bele (az SE2-höz képest).
2022. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kamera javult szoftveresen, üzemidő 4G alatt jobb, jobb a kijelző védelme.

Kb. ennyi, ha még olcsón hozzájutsz a SE2020-hoz még mindig az éri meg.

De én a 8 Plus-ról minimum egy 11 Pro Max-ra váltanék, elég nagy csalódást fog okozni neked üzemidő és használhatóság terén is, de ez csak kiegészítés.

2022. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
A 8 Plus-nak jó “volt” az akkuja, üzemideje új korában, Mára gondolom már azért leharcolt akkumulátor van benne. Csak azért írtam le, mert így akkora különbség nem lehet a kettő között, sőt. SE2022 vs 8 Plus.
2022. jún. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!