Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz a Samsungokban is...

Mikor lesz a Samsungokban is igazán gyors gyorstöltés?

Figyelt kérdés
A 25W már nem kifejezetten gyors, a 3 éves telefonom is tudja. Szeretnék Samsung vonalon maradni, lehet, várok még egy évet a cserével. Állítólag problémás még a csúcs Samsungokban a 45W, ami amúgy sem kifejezetten sok. Más gyártó már a közép kategóriában is ad 66W-os gyordtöltést, pl Honor 70.
2022. jún. 1. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek ha egyre kisebb lesz az akkumulátoruk? A kisebb aksit hamarabb feltölti a 25W-os gyorstöltés. Az meg a másik dolog hogy a 70 meg 100 wattos töltés szerintem hosszútávon garantáltan kinyírja az aksit :D
2022. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hugom egy éves sz@rjomijában csillió W -al töltött akksi egy évet se bírt, majd elszólta magát. Megolvad ez az belül.


Igen ritkán van rá szükség, azon felül csak a saját töltő fejével tudja.

Töltő fejet nem fogom magammal hurcibálni, éjjel meg annyira mindegy hogy 20 perc vagy 4 óra alatt tölti fel. Kábelen lóg éjjel 6-8-10 órát. Nem k mindegy?

Éjjel 5W os töltőn lóg minden telefonunk, amúgy megy 10W os van mindenfelé.

Soha nem éreztem hogy kéne nekem kábel olvasztó sebesség.


Kínaiak ráfeküdtek erre az egészre, én pont lesz@rom, telefonjaikkal együtt.

2022. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Állítólag problémás még a csúcs Samsungokban a 45W,"


Nem, nem az. :) A töltés első szakaszában 45W-al tölt, majd átvált 25W-ra hogy ne ölje le az aksit.

2022. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek a soksok wattos töltések csak a marketing szempontjából számítanak, ekkora teljesítményt maximum pár percig vesz fel a telefon, utána fokozatosan lassul.
2022. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!