Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom?

Elromlott a telefonom?

Figyelt kérdés
Hello. Egyik haverom viccesnek találta ,hogy betette a telefonom a mikorhullámos sütőbe amikor letettem a kezemből. Betette elindította a mikrot , max egy 5-8mp-t volt bent mert egyből oda mentem és kivettem de azóta a wifi nem működik a telefonon semmi wifi hálózatot nem lát a telefon az otthoni wifit se , csak akkor jó ha oda ülök 1mèterre a routerhez de akkor is csak 1 csíkot fog. Ha elmegyek tőle 2meterre egyből ledob a netről és már nem is látja. Kuka a telom vagy van valami megoldás? Samsung Galaxy a70

2022. jún. 1. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A chip maga jó, az antenna purcant ki, úgyhogy nem reménytelen. Szervizben nézesd meg.
2022. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ti teljesen agyviharosok vagytok? Tudod mennyibe kerül 1 a70? Meg a megjavítatása? Rohadtul nem olcsó mulatság! Ne drága telefonon tesztelődjetek, hanem valami régin ami tök olcsó. De ilyen telefonokat nagyon nem szabad, mert ez lessz belőle.


Igen van szervíz ehez. Csak mint mondtam cseszettül drága!

2022. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nevettesd meg a haverod, ad oda a számlát, hogy fizesse ki.
2022. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ezért jó america, ott rá írják a mikróra, macskát és mobilt NE tedd be!
2022. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a mikrónak nincs baja?

próbáld ki a haver go..ójával.

2022. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2. kommentelő


Nem tesztelgetni akartuk mint ahogy irtam letettem a telefont a kezemből a konyhában s kedves haverom megfogta a telom és betette a mikroba. Számára ez poénos volt.

2022. jún. 1. 19:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mi sem egyszerűbb, elviszed a szervizbe megjavíttatni, majd a számlát átnyújtod neki, rögtön nem lesz vicces.
2022. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ne drága telefonon tesztelődjetek"


lehet így akarta:


Ne drága telefonon viccelődjetek,

szórakozzatok, stb.

2022. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a mi időnkben az égő csikket dobálták a másik köpenyzsebébe.
2022. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Akkor mond neki hogy fizesse ki.
2022. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!