Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung S22 , 4...

Van egy Samsung S22 , 4 hónapos készülékem újonnan vettem. 1 hete azt csinálja hogy mikor felkelek akkor már 78%-on van, úgy hogy 98%-on szoktam levenni töltőről este. Csak az ébresztő van bekapcsolva. Hogy merül 20%-ot?

Figyelt kérdés
Egy 300 ezer ft-os csúcskészüléknél nem várnék ilyen hibát... Nincs bekapcsolva se a mobilnet éjszakára se helymeghatározás, csak az ébresztő. Így most este is meg reggel is töltőre kell rakni, ha nem akarok 78%-al elindulni dolgozni. Eddig nem tapasztaltam ilyen hibát.

2022. jún. 4. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

"Egy 300 ezer ft-os csúcskészüléknél nem várnék ilyen hibát... "

Ez nem hiba szerintem.

Próbáld ki hogy este ha feltöltötted, repülőbe kapcsolod.

2022. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkulátornál írja hogy mi mennyi aksit használd sztem vmi eszi a háttérben az aksit...
2022. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak kalibrációs probléma. Hagyd teljesen lemerülni, míg magától kikapcsol. Utána töltsd fel teljesen kikapcsolt állapotban. És utána újrakalibrálja magát.
2022. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen
2022. jún. 4. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!