Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Samsung éri meg jobban?

Melyik Samsung éri meg jobban?

Figyelt kérdés

iPhone 12 volt eddig nekem(előtte A szériás Samsung), csak pár hónap alatt előjött az, hogy kevés a tárhely, meg stbstb.

És lehetőség szerint szeretnék visszaváltani Samsungra, és a S21-et néztem ki, akkor a S21 FE-t, meg a S22öt(igazából nem tudom mi a három közt a különbség), szóval véleményeket kérek a telefonokról:)



2022. jún. 4. 15:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
24%
Egyik sem. Vegyél iPhone-t nagyobb kapacitással, vagy bérelj felhőtárhelyet.
2022. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Mer' a samu nem telik be?

Dehogynem....

Érdekes nekem sosem pofátik az újfón, hogy kevés a hely. Kell egy kicsi időt ráfordítani és kigyomlálni a sok sz.rt ami nem kell. Például a messengeren és a többi appon küldött képek rengetegeg foglalnak. Meg a tiktok és hasonló appok letöltött dolgai szintén sok-sok gigát felhasználnak.

Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely és látod hogy mi zabálta fel a helyet.

2022. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Persze ha androidról akarna ájfonra váltani, nem kötekednétek:D👏
2022. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

De!

A felhasználók 99%-a nem ismeri a készülékét, addig lát csak amig letölti a tiktokot, messengert, stb. Ha meg gond van a telefonnal akkor mindjárt venni akar másikat... Ettől agyhúgykövet kapok :D

2-es voltam.

2022. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
(2-es) nem csak azért szeretnék váltani, hanem van annak oka. Nem csak a tárhely(mert szerencsére nincs tele még, csak nekem ez kevés)..
2022. jún. 5. 10:14
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg kedves válaszadók! Én a Samsungos telefonokra voltam kiváncsi! Hogy melyik éri meg jobban.
2022. jún. 5. 10:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

tedd fel még egyszer a kérdést, iphone nélkül, mert ezek nem nyugszanak.

:)

2022. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4# ki lehet azaz 1% ?
2022. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

#8 Nem ki, hanem kik, ha matematikailag helyesen akarunk fogalmazni. Mindamellett igaza van #4-nek, valóban sokan vannak azok, akik töltenek-töltenek aztán hopp kevés a 64 giga.. hopp kevés a 128 giga is.. a telefon meg fuldoklik a képekben, játékokban ideiglenes fájlokban gyorsítótárazott adatokban stb stb... De hasonló ok a cserére az is, ha kicsit tovább tölt a telefon egy-egy alkalmazást pár másodperccel, hogy "de dög lassú lett.."


Kérdező, ha meg nem csak az a gondod, hogy kevés a tárhely, akkor írd le konkrétan mi bajod. Viszont nekem inkább ez csak pénzlóbálásnak tűnik, ugyanis, ha azt akarod megtudni, hogy melyik éri meg a három telefon közül, akkor nem teszel hozzá felesleges körítést, hogy "mer a ájfónt akarom lecserélni mer kevés a táhely!" később meg "de amúgy nem csak az a baj vele".. akkor kérdezd meg konkrétan, körítés nélkül, hogy melyik éri meg és kapsz érdemleges választ.


Az én válaszom pedig az, hogy attól függ, hogy neked mire kell a telefon. Ha ezt leírod, akkor meg tudom mondani neked, hogy melyiken érdemes elgondolkodnod. Mert lehet okosabban is meg lehet ezt csinálni, de ha villogni akarsz hogy neked mi telód van, akkor a legdrágábbat, akkor is, ha nem használod ki!

2022. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok. Hozzáteszem, hogy ezt úgy mondom, hogy egy kis (laikus szemmel) szar Xiaomi Redmi 9-em van, és tökéletesen megvagyok vele már másfél éve, mert azokat a feladatokat, amiket én elvárok tőle (messenger, spotify, youtube (fixen 720p60fps), pubg mobile (ez kicsit melegíti, de ritkán játszom telón, szóval ezt el tudom viselni), battle for wesnoth (ezt ugye röhögve), böngésző és egyéb kisebb alkalmazások futtatása) bőven ellátja. És tudom azt, ha betörik vagy beázik, vagy történik vele valami (baleset bármikor érheti bármelyik telefont), akkor "csak" 60 ezrem ment a levesbe, nem 2-300 ezer.
2022. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!