Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az "s5230. rbz.hu" oldalon...

Az "s5230. rbz.hu" oldalon található játékokat, filmeket, stb letölthetem Samsung Wave telefonomra is?

Figyelt kérdés
Ma vettem a telót, de elfelejtettük a jelszót a nethez itt a gépen [a gép automatikusan kapcsolódik], ezért nem tudok kapcsolódni wi-fire, hogy a SamsungApps-ről letölthessek dolgokat, de a [link] oldalon is sok jó cucc van, azokat letölthetem a telefonomra? Menni fognak rajta?
2010. szept. 18. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg nem fog menni. Az S5230 Java op.rendszeres, a Waven meg Bada fut.
2010. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megprobaltam es tenyleg nem megy :( de mostmar nem annyira baj mert sikerult csatlakozni a wifire ugyh epp most tolti a need for speed shiftet mikozben en netezem :)
2010. szept. 19. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:

én tudom a megoldást :)

csinálj egy jegyzettömböt, abba másold be ezt:

<html>

<head>

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UDF-8">

</head>

<body>

<h1>

<p><a href="valami.jar"><font size="5">Telepítés indítása</a></p>

</h1>

</body>

</html>

( a valami helyére a játék pontos nevét írd be!)

ezután "mentés másként" átnevezed valami.html-nek!

ezt követően a játékkal együtt felteszed a telefonodra, megnyitod a valami.html-t, nem a játékot hanem ezt a html-t!

aztán kijön egy olyan ablak, hogy telepítés indítása, és már fel is tette !

2011. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jah és még1 dolog...

Wap-ról szedi le a game-t, de mivel csináltam neki tárolt vebhelyt, így internetkapcs. nélkül fogod telepíteni!

remélem segítettem, bye :)

2011. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
basszus ez az oldal nem is működik. miért???
2011. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!