Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont vennék, de nem...

Új telefont vennék, de nem tudom mit válasszak?

Figyelt kérdés

Tehát olyan kéne ami nem 1 ócska vas **ÉS NEM APPLE TERMÉK**

Amelyben az alkalmazásokat ellehet rejteni.

Bírja el a spotify-t a netflixet, az hbo maxot discordot messengert.

Ne olyan képet csináljon mint a régi féltégla nokia.

Illetve jobban preferálom az egykezes irányítást ezért ne eifel torony méretűt írjatok kérlek

És ne kelljen a lelkemet is kidobnom az áráért, a jelenlegi telefonom egy huawei p8 lite és egyszerűen borzalom...


Undorító képek, kb 0 tárhely, a wifiről folyton ledob (mindenki másnak rajta marad)

Kb minden lefagy rajta.

Arra jó hogy felhívjam anyámat amikor épp hazaindulok a suliból kb...



2022. jún. 5. 14:50
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és lehessen vezetékes füllhallgatót használni hozzá
2022. jún. 5. 14:51
 2/7 anonim válasza:
Hát én az alsóbb/középkategóriás android telefonokat annyira nem ismerem, de én a helyedben a Xiaomi-k között néznék körül. Ott már találsz szerintem a fentieknek megfelelő készüléket viszonylag jó áron.
2022. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a keretösszeg?
2022. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát szüleim ismerve olyan 50 maximum
2022. jún. 5. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ne hari, nem kötözködés, de van pár necces kritérium:

- A szüleid előbb nézzenek utána az áraknak, 50 ezerből manapság már elég ramaty tudású telefonok vannak, amik talán gyengék lennének az igényeidhez, elvégre 2022-t írunk, és nem 2012-t !

- Szüleid veszik, tehát akkor gondolom még tanulsz... otthon nincs más eszköz, vagy suliba tanulás helyett mennének az ilyen extra szolgáltatások, mint HBO GO, Netflix... ha meg zenét akarsz hallgatni, egyszerűbb letölteni őket a telóra!

- Kamerában szintén ne várj csodát ilyen olcsó telefontól!

- Méret: kinek mi, mérd le papírsablonnal, hogy mekkora lenne Neked az ideális, nem kijelzőben, hanem külső méretekben! Bár egészen kompakt méret inkább csak iPhone-ban van ma már, vagy Xiaomi 12-es széria, esetleg Samsung Galaxy A és S-szériák alja, Galaxy A-széria alján kívül egyik se olcsó!

2022. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
realme C21Y vagy Xiaomi Redmi 10C
2022. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozom: 50 ezer forint ma egy okostelefonra kevés. Ennyiért igazi válogatott hulladékok vannak. Inkább vonjátok össze a telefonvásárlást egy karácsonyi/húsvéti/szülinapi ajándékkal és szánjatok rá legalább 70-80 ezer forintot.
2022. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!