Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?...

Milyen telefont ajánlanátok? Mit gondoltok a Xiaomi telefonokról?

Figyelt kérdés

Eddig mindig Samsung telefonjaim voltak ( 2 db Samsung J5, előtte nagyon régen Sony ).

A mostani Samsung J5 (2017).


Maximum 50000 ft lenne rá a keret, de inkább 45.


A Xiaomi 9A t néztem ki, de más ötleteket is meghallgatok.


( A telekomnál vagyok, de nem tudok hűségidőre venni olcsóbban a telefont hogy olcsóbb legyen ).


Talán a kamera még a fontos, szeretek fotózni, és örülök, ha jó kamerája van. :)


Nagyon megköszönöm, ha segítetek! :)


2022. jún. 5. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Elmegy, de nem er fel egy samsunggal pl. Sokszor lefagy meg fszsagokat csinal.
2022. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

50 ezer forint ma már régen kevés egy belépő szintű telefonra. Minimum 70-80 ezret érdemes rászánni.


Lehet butaság lesz részemről a kérdés, lévén sosem vettem szolgáltatótól telefont, de ha nem tudsz hűségidőre olcsóbban venni telefont, akkor miért akarod megvenni onnan? Tapasztalatom alapján mindig lényegesen olcsóbb máshonnan beszerezni, ha teli áron szeretnéd kifizetni.

2022. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább Xiaomi Redmi 9C-t nézz ha jót akarsz magadnak. 4gb rammal. De én a helyedben akkor már inkább realme C31-et vagy C25Y-t vennék!
2022. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!