Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet visszaállítani,...

Hogy lehet visszaállítani, hogy 160 karakter legyen egy SMS ne 63?

Figyelt kérdés

Egy-két hete 63 karakterenként új sms-nek számolja amit írok, nem 160 mint mindig.

Hogy lehet visszaállítani, mi lehet a baj?


Xiaomi mobilról van szó.



2022. jún. 9. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ékezet nélkül 160
2022. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Speciális karakterek és szmájlik nélkül csak a standard angol abc. Lehet, hogy külön beállítás is van erre.
2022. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Eddig is írtam ékezetes betűket és nem így számolta.

Pár hete változott meg. Nem tudom miért és hogy hol tudom visszaállítani.

2022. jún. 9. 09:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Az SMS karaktertáblában csak néhány ékezetes karakter van, nincs pl. ő és ű. Lehet, hogy automatikusan váltott át, mindenesetre szerintem keress rá a beállításoknál, hogy sms vagy ékezetes.
2022. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy és hol keressem sehol sem találom.
2022. jún. 9. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Samsungom van, itt az Üzenetek app beállításainál a Szövegbeviteli üzemmód. Alapból automatikus van bejelölve, így ha beírsz egy nem támogatott karaktert, gondolom átvált ékezetes üzemmódra, de szerintem nem végleg, csak annál az üzenetnél.
2022. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Üzenetek/Beállítások/Telefonszám alatt keresd meg az Egyszerű karakterek használatát, kapcsold be, így küldéskor automatikusan eltávolítja az ékezeteket. Így enged csak 160 karaktert írni.
2022. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jún. 9. 14:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki sikerült köszönöm!
2022. jún. 9. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!